PUBG severleri gelecek olan bir sonraki pubg güncellemesi ile birlikte oyun içerisinde rekabet oldukça değişecek. Bluehole, PUBG’de mevcut olan muharebe sisteminde oldukça büyük değişiklikler yapmak üzere. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun içerisinde bulunan güvenli alan namı değer Blue Zone gelecek olan büyük güncelleme ile oldukça değişecek.

Oyun içerisinde kullanılan eşyalar ile iyileştirmeyi hızlandırma, maçları daha adil ve katoik bir hale getirebilmek adına Bluehole, daima daralmakta olan oyun alanını dengelemeyi planlıyor.

Bluehole yapmış olduğu bir açıklamada “Önceliği yüksek olan konulara ek olarak, geliştirme ekibimiz oyun içerisindeki muharebe deneyiminizi geliştirmeyi planlıyor.” belirtti.

Yapılan açıklamalara göre ilk yapılması planlanan şey güvenli alanı dengelemek ile ilgili olduğu şeklinde bir açıklama yapıldı. Erken erişim sürecinde, bir maç süresince oyuncuların karşılaşma süreleri ve ilerleme hızlarında oldukça çok olduğu şeklinde bildirim alındı.

Bu sorunların çözülmesi adına birçok test yapılmış durumda ancak diğer temel şeyler öncelik alındı. Diğer önceliği şeyler sabitleştirildiğinden dolayı şu ana kadar bu konu hakkında herhangi bir işlem yapılmadı.

Büyük PUBG Güncellemesi Detaylar

Büyük PUBG Güncellemesi Detaylar social oyuncu

Gelecek olan büyük PUBG Güncellemesi ile birlikte Bluehole, oynanan bir maçın orta ve son aşamasında mavi alanın bekleme süresi de biraz azalacağı şeklinde açıklama yaptı.

Gelecek güncelleme ile birlikte yapılan başka bir değişiklik ise bekleme süresi gelen mavi bölge daha uzun sürede küçülecek. Bu değişiklik ile oyuncular biraz daha fazla yaşayabilecek diyebiliriz.

En önemli gelişmelerden biri ise son mavi bölgenin dışında verilen hasar fazla olduğunu düşünüyorduk. Bu güncelleme ile bu hasar biraz daha katlanacağı şeklinde duruyor. Bu şekilde daha heyecanlı bir son olacağı şeklinde de açıklama yapılmış durumda.

Bu değişikliklerin hiç biri kesin değildir. Bluehole güncelleme gelmeden önce bu paylaşılmış içerik dışında değişiklikler yapabilir.

Elbette her güncelleme de olduğu gibi hilelere karşı önlemlerde alınmaya devam edecektir. PUBG 100 Bin Kişi Uzaklaştırıldı bu uzaklaştırılanlardan sonra başka oyuncular da oyundan uzaklaştırılacaktır.