Yeni Güncelleme İle PS4 Supersampling Özelliği Geliyor

Playstation 4 son geçen zamanlarda Playstation 2 oyunlarını çalıştırabilecek şekilde kırılması ile ilgili konuluşulurken Playstation 4 Pro için güzel bir bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme PS4 Supersampling özelliğini de kapsıyor.

Sony’nin gerçekleştirmiş olduğu henüz beta sürecinde olan ve yakın süreçte Playstation 4 sahiplerine gelecek olan 5.50 sürüm detayları paylaşıldı. Gelecek olan bu güncelleme birçok özellik kapsıyor ve bu özellikler çok değişiklik içeriyor gibi gözüküyor. Bu gelecek değişiklikler ile Playstation 4 Pro sahipleri oldukça mutlu olacak gibi gözüküyor. Gelecek olan bu güncelleme ile konsollara Supersampling özelliği gelecek.

PS4 Supersampling Nedir?

Kısaca Playstation 4 Pro cihaz sahiplerinin oynamış oldukları oyunların 2K çözünürlükte olduğunu varsayalım. Supersampling ile 2K çözünürlükteki bu oyunlar 4K çözünürlükte çalışmasını sağlayabilen bir teknoloji. Örneğin Horizon: Zero Dawn oyunu 2K çözünürlükte supersampling ile bu oyun 4K çözünürlüğe geçiş yapacak.

 

1 yorum
  1. şakir diyor

    Ps4 hastası biri olarak gelirse harika olur görüşündeyim. Oyunlardaki canlılığa bitiyorum. Fiyatları ne zaman düşecek diye bekledikçe dolardan dolayı alamıyoruz. Ps5 ne zaman çıkar bilinmez ama bu gidişle çıkmayacak gibi. Kendi evime de ps4 pro alacağım yakında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.