Facebook’un mobil mesajlajma platformu olarak kullanmış olduğu WhatsApp’a 2 Yeni Muhteşem Özellik Geliyor. Bu özellikler grup içerisinde yapılan mesajlaşmalarda kullanıcıya daha çok kontrol vermenin yanında göndermek istediğiniz bir dosyayı da arama özelliğini yanında getiriyor.

Dünya’da insanlar tarafından en çok kullanılan mesajlaşma platformu olarak kabul edilen WhatsApp, gelen güncellemeyle Android sürümünde 2 yeni özellik daha kazandı. Bu güncelleme tam bir kullanıcı dostu özelliği de taşıyor. Bu özellikle kullanıcılara verilmeden önce 2.17.402 sayılı test sürümünde gelecek özelliklere gelin hep beraber göz atalım.

WhatsApp’a 2 Yeni Muhteşem Özellik Geliyor – Detaylı Toplu Mesaj

WhatsApp, geçtiğimiz günlerde kullanıcılara toplu mesaj listelerini kullanıma sunmuş durumdaydı. Yazmak istediğimiz bir mesaj veya göndermek istediğimiz bir dosyayı birden fazla kişiye rahatça göndermek için tasarlanmıştı. Bu özellik çok popüler olarak gözükmese de bazı kullanıcılar için cidden çok faydalı olarak gözüküyordu.

Bu liste ile gönderilen mesajlar, alıcı tarafından normal atılan bir mesaj gibi görünüyor. Bu listeler herhangi bir gruba girmeden kişisel bir şekilde iletişim kuracağımız kişilerle rahat bir şekilde mesaj göndermemizi sağlıyor.