Vodafone İnternet Kampanyaları

Vodafone düzenli olarak güncellediği kampanyaları ile, Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden bir tanesidir.

Özellikle gençler için sağladığı avantajlar saymakla bitemeyecek kadar fazladır. Ama bu yalnızca gençleri düşündüğü anlamına da gelmemektedir. Vodafone İnternet Kampanyaları tüm kullanıcılar için geçerlidir ve son derece uygun fiyata tanımlanmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin kapsama alanı en geniş ikinci operatörü olduğu da, belirtilmesi gereken önemli konulardandır.

İnternet Kampanyaları

Vodafone İnternet Kampanyaları en net Vodafone tarafından kurulmuş Vodafone Yanımda uygulaması ile görülebilir. Bu uygulama, özellikle tarifeye ek olarak alınabilecek olan kampanyaları içermektedir ve bu paketler, diğer operatörler ile kıyaslandığı takdirde, aradaki fark çok net anlaşılabilir. Örneğin diğer operatörlerde, ek 1 GB internet paketi 14 TL’den başlarken, Vodafone’de 6 TL’dir. Ayrıca pakete ek tanımlanabilen diğer tarifelerden birkaç tanesinden bahsedecek olursak, Vodafone Pass paketlerinin yeri çok büyük olacaktır. Vodafone Pass paketlerini, ek paket satın alma kısmında çok ucuza satmaktadır ve kullanıcılar bu paketler sayesinde, sınırsız internet keyfi yaşamaktadır. Bunun dışında diğer büyük bir avantaj da, Doldur paketleri ile var olmuştur. Vodafone Doldur paketleri, kullanıcının kullandığı tarifedeki interneti doldurmasını sağlamaktadır. Doldur paketlerinin fiyatı, kullanıcının kullandığı paketin fiyatına göre değişmektedir. Örneğin 3 GB internet, 1 hafta süre ile 10 TL karşılığında doldurulurken, 8 GB internet yine bir hafta süre ile 25 TL’ye doldurulmaktadır. Yine diğer operatörler, haftalık 5 GB interneti 35 TL’ye tanımlatır bu da Vodafone’nin farkı ortaya koymaktadır.

Bunun dışında her hafta yine Yanımda uygulaması ile yapılabilecek Çarkı Çevir uygulaması mevcuttur. Bu uygulama ile bedava internete ve yine bazı markalarda, kişiye özel sürprizlere sahip olunabilmektedir. Çark haftada bir çevrilir ve kazanılan ödülün geçerliliği en fazla bir hafta sürmektedir.

Vodafone internet kampanyaları, kendini en çok paket içerisinde hissettirmektedir. Kafama göre tarifeler ile sahip olunabilecek internet paketleri hem çok fazladır, hem de kullanıcıların aynı anda birçok pakete sahip olmasını sağlamaktadır. Bu paketler 1000 dakika ve 100 sms’e ek olarak tanımlanan geniş internet paketleridir. Bu paketler kapsamında yarıya bölünebilecek çift sayı bir GB oranı belirtilir. Bu oranın yarısı normal internet olarak kullanılabilirken, diğer yarısı Pass paketlerinden herhangi birine tanımlanır. Ayrıca İletişim Pass hediye olarak verilmektedir. Bu da kullanıcının aynı anda, birçok internet paketine sahip olmasını sağlamaktadır.

Vodafone Pass Kampanyaları

Vodafone Pass paketleri ile, geçtiğimiz yıllarda bir ilke imza atmıştır. İçerisinde sınırsız Youtube, Instagram, Twitter, Whatsapp ve Spotify bulunduran bu paketler, hatta aylık, haftalık ve günlük olarak tanımlanabilir. Örneğin Youtube paketi aylık 25 TL’ye, sosyal medya paketi 20 TL’ye, iletişim paketi 10 TL’ye ve müzik paketi de 10 TL’ye tanımlanır. Kullanımın bütün ayı kapsadığı düşünüldüğünde, bu paketler oldukça uygun kalmaktadır. Vodafone yılın bazı zamanlarında bu paketleri oldukları fiyata, içerisine diğerlerini ekleyerek satmaktadır.
Ayrıca bu paketler, belirli sınırlamalar altında kullanıcı ile buluşturulabilir. Örneğin saatlik 2 GB Youtube Pass paketi de, hatta tanımlanabilmektedir.

Vodafone Red Kampanyaları

Vodafone’nin adeta internet dağıtan tarifesi sayılan Red Tarifeleri sayesinde, Vodafone Redliler bir sürü avantaja sahip olmuşlar ve bol bol internet kullanmışlardır. Her bir Red tarifesi, artarak büyümektedir.
Kullanıcıların sabit hatlar ve Vodafone’liler ile sınırsız konuşma, 1000 sms ve 2000 dakika kazandıktan sonra, paketin büyüklüğüne göre internet eklediği tarifenin fiyatları, ailesinde Vodafone’li bulunan için oldukça uygundur. Örneğin orta boy bir red tarifesi Sosyal Pass, İletişim Pass ve ilk iki ay Gamer paketi içermektedir. Buna ek olarak da 15 GB internet hatta tanımlanmaktadır. Normal fiyatı 88 TL olan tarife, ailesinde Vodafone kullanıcısı bulunan kişiler için 63 TL’ye tanımlanır. İçerdiği internet düşünüldüğünde, diğer operatörler ile kıyaslanamayacak kadar ciddi bir indirim sağlamış olan operatör, internet açısından en uygun operatörlerden bir tanesidir.

8 Yorumlar
 1. Mehmet diyor

  Bekliyorum

 2. Sevda diyor

  Vodafone hediye İnternet istiyorum

 3. Sevda diyor

  Bedava internet istiyorum

 4. Büşra diyor

  Bedava internet var dediler geldik. Ne yapmam gerekiyor anlamadım.

 5. İbrahim diyor

  Internet lazım bana

 6. Özcan diyor

  İnternett

 7. Ceylan Çetinkaya diyor

  10 GB İnternet istiyorum

 8. Yazgül diyor

  İnternet varsa beklerim acilll…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.