Turkcell İnternet Kampanyaları

Turkcell kapsama alanı bakımından bakıldığında, Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip operatörüdür.

En ücra köşelerde bile, bir çizgi olsun çekme imkanı bulmaktadır. Turkcell kullanıcıları tarafından genel olarak pahalı bulunan bir operatördür. Fakat diğer operatörlerden bir tık pahalı olsa da, hem bu kadar geniş bir kapsama alanına sahip olması, hem de bulduğu her fırsatta bedava internet dağıtması onu diğer operatörler ile eşit duruma getirir.

Faturalılar İçin İnternet Kampanyaları

Turkcell Faturalılar İçin İnternet Kampanyaları bölümü dikkate alındığında, Turkcell’in genel olarak kullanıcılarına internet kampanyaları sunduğu görülmektedir. Örneğin 8’i gece geçerli 16 GB internet, 1000 DK, 1000 sms paketini 82 TL’ye tanımlamaktadır. Bu paketi yalnızca Genç Turkcelliler için sağlayan operatör, HADİ başlığı altında tanımladığı paketler ile de büyük ilgi görür. Her biri yalnızca 5 TL karşılığında tanımlanan Hadi paketleri, 2 GB internet içermektedir. Aynı paketler 10 TL karşılığında 4 GB’ye de çıkabilen paketlerdir.

Ayrıca Turkcell kullanıcıları Hesabım uygulaması ile, Salla Kazan bölümünden bedava internet ve dakika kazanma şansına sahiptir. Bu uygulamadaki internet şansa göre belirlenir ve kullanıcı mb de kazanabilir GB de. Bunun dışında bu internetlerin kullanımının da bir sınırı mevcuttur. Bu kullanıma göre, internet saatlik, günlük ve haftalık olarak dağıtılabilir. Ancak en çok haftalık olarak dağıtılabilmektedir, yani kazanılan hiçbir internetin bir haftadan daha uzun bir süre kullanılması mümkün değildir.

Hazır Kart İçin İnternet Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart İçin İnternet Kampanyaları Turkcelliler için ciddi bir fırsattır. Diğer operatörlerin aksine, yıllık sözleşme olmadığı halde, faturalı tarifelerinden daha çok fırsat tanıdığı faturasız tarifeler, daha fazla internet, dakika ve mesajlaşmayı, daha uygun fiyata kullanıcılarına sunar. Örneğin faturalı bir tarifede, 8 GB internet ve buna ek olarak 750 dakika 500 sms 62 TL olarak belirlenmişse; faturasızda 6 GB, 750 dakika ve 100 sms fiyatı 42 TL olarak belirlenmiştir. Kişinin ihtiyacına göre tercih edebileceği bu tarifeler, çeşitli olduğu için Turkcell kullanıcılarını ciddi ölçüde rahatlatır.
Neredeyse her ay, mutlaka bir yerden, bir şekilde bedava internet dağıtan Turkcell, faturasızlar için vazgeçilmezdir. Örneğin bu ay, yeni yılı bahane ederek dağıttığı bedava internet kampanyası ay sonuna kadar geçerlidir ve yaptığı basit bir bilgi yarışması sonucunda 201.909 GB bedava internet dağıtacaktır. Bilgi yarışmasını kazanan kişiler arasında paylaştırılacak olan bu internet, bir kişinin bu interneti kazanmasını da sağlayabilir, yüzlerce kişinin de.
Uçuran Tarifeleri faturasızları adeta uçurmaktadır ve bu tarifeler, dakika, sms ve internetle beraber, Fizy ile ilgili paketler de içermektedir. Fizy aboneliğini ücretsiz veren operatör, bu paketleri ile Fizy üzerinden kullanılan interneti de büyük ölçüde karşılar. Aynı şey BİP için de geçerlidir ki, BİP uygulaması Turkcell’e özel bir uygulamadır. Bu uygulama, belirli puanların toplanması halinde internete dönüşerek, kullanıcılara bedava internet kazandırmaktadır.

Yeni Turkcelliler İçin İnternet Kampanyaları

Yeni Turkcelliler İçin İnternet Kampanyaları dahilinde, bir sürü kampanya bulunmaktadır ve bu kullanıcılara birçok indirim ile beraber, bedava internet de vermektedir. Örneğin kendi kurduğu ve kullanıcılarına teşvik ettiği bir uygulama olan BİP sayesinde kullanıcılar bedava internet kazanabilir. Bu bedava internet kapsamında, grubunu kuran ve mesajlaşmaya başlayan kullanıcılar 1 GB kazanmaktadır. Bunun haricinde her ay 1000 mesaj atmayı başaran kişiler de, 2 GB kazanacaktır.
Turkcell, yeni Turkcelliler İçin uyguladığı kampanyaların büyük bir kısmını, faturasızdan faturalıya geçen kullanıcıları için de uygulamaktadır. Faturasızdan faturalıya geçen kullanıcılar, dilerlerse Lifecelli olabilirler. Ve ayrıca eğer 26 yaşından küçüklerse Genç Turkcell ile daha da avantaj elde etme şansları vardır.
Turkcell Türkiye’nin kapsama alanı en geniş olan operatörüdür ve bunlar sınırsız kampanyalarından yalnızca birkaç tanesidir. Hesabım uygulaması ile fırsatlar takip edildiği sürece, arası çok açılmamış zaman aralıkları ile bedava internet kazanmak mümkün olacaktır.

27 Yorumlar
 1. Diyar diyor

  Turkcell

 2. Alidevran diyor

  Bedava internet

 3. Mehmet Ali diyor

  Perfect

 4. Fatma diyor

  Bedava internet

 5. Bahar diyor

  Bedava internet

 6. Hüseyin hamik diyor

  Internet

 7. Cihan diyor

  Bedava internet

 8. Mehmet diyor

  Turkcell internet

 9. Resul diyor

  Turkcell İnternet

 10. Emre diyor

  turkcell

 11. Erkan kırkayya diyor

  10gb İnternet

 12. amr diyor

  niiiiiice

 13. Seyhan kartal diyor

  Acill İnternet lütfen

 14. Serhat diyor

  Benim 10 GB İnternete ihtiyacım var

 15. Kerim diyor

  10gb

 16. gokhan kılıc diyor

  Acil internet

 17. Enes diyor

  10GB VODAFONE LÜTFEN

 18. Cevatkerem diyor

  10 GB hediye

 19. Kevser diyor

  10 GB internet vadofone

 20. Sıla diyor

  10 GB internet

 21. Sıla diyor

  10 GB internet istiyorum

 22. Sıla diyor

  İnternet

 23. Dilek diyor

  İnternet

 24. Muhammed diyor

  İnternet istiyorumm

 25. Canısı diyor

  Acil türkcell internet

 26. Mİ-CHA diyor

  Turkcell İnternet

 27. Onur diyor

  Turkcell İnternet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.