Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden bir tanesidir.

Türk Telekom’u bu noktaya müşterilerine verdiği değer ile birlikte, paketlerinde geçmişten günümüze uygulamış olduğu uygunluk getirmiştir. Türk Telekom, operatörler içerisinde en çok bedava internet dağıtan operatör olma özelliği ile bilinmektedir.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları yılın bazı dönemlerinde güncellenmektedir. Paket olarak da uygun olan operatör, her hafta mobil uygulaması üzerinden internet ve dakika dağıtır. Sil Süpür Uygulaması ile geliştirdiği bu yöntem sayesinde, hiç paket yapamayacak durumu olan kullanıcıları bile, her hafta belirli miktarda internet ve dakika kazanabilmektedir.

Türk Telekom çeşit çeşit kampanya yürüten bir operatör olduğu için, çok fazla tercih edilir. Örneğin I phone kullanıcılarına özel olarak tasarladığı kampanyası dahilinde, siri ile lira paylaşan herkese 500 mb hediye etmektedir. Bu internet başta az gibi görülebilir, fakat kullanıcılar birkaç paketi birleştirdikleri takdirde, işlerine yarayacak miktarda internet kazanabilecektir. Ayrıca acil bir ihtiyaçları olduğunda bu internetler, onların yararına olacaktır.

 

Türk Telekom kişiden kişiye ayrı kampanyalar üreten bir operatördür. Gencini ayrı, yaşlısını ayrı düşündüğü mevcut kampanyaları bulunmaktadır. Örneğin bu tarifelerden bir tanesi, emekli kullanıcılarını düşünerek sağladığı bir kampanya kapsamındadır. 50 yaş ve üzeri kullanıcıların faydalanabileceği, 500 DK, 1 GB ve Türk Telekom ve sabit hatlarla sınırsız konuşma içeren tarife 20 TL’dir. 50 yaşını geçmiş büyüklerimizin çok fazla internet ihtiyacı olmayacağı ve daha çok konuşma paketi kullanacağı düşünülerek tasarlanmış olan bu kampanyalı tarife, hem çok uygundur, hem de emekliler için çok kullanışlıdır.

Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları sürekli güncellendiği için, kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Bu kampanyalar ve içerikleri, kişileri Türk Telekom kullanmaya teşvik etmektedir. Örneğin şuan birçok kullanıcının çoktan faydalandığı en yaygın kampanya, MMS atana sağladığı 500 mb internettir. MMS ücretini 70 kr ile sınırlamış olan Türk Telekom, bu kampanyası sayesinde 70 kuruşa 500 mb internet vermektedir. Bu uygulama sayesinde, acil durumda internete ihtiyacı olan Türk Telekom kullanıcıları büyük avantaj sağlamıştır ve rahatlamıştır.

Türk Telekom’a ait diğer bir kampanya da, yeni yıla özel olarak güncellenmiştir. Çoğu operatörün en az 35 TL’den başlattığı, ancak ek paket durumunda 25 TL’ye indirdiği 5 GB’yi, Türk Telekom 35 TL yerine 15 TL’ye vermektedir. Bu internet aylıktır ve Türk Telekom kullanıcıları, çok az ödeyerek çok fazla GB kazanmış olmaktadır.

Türk Telekom Selfy

Türk Telekom Selfy diğer her operatörün de farklı isimlerde bir şekilde kullandığı tarifeler gibidir ve Türk Telekom kullanıcılarına büyük indirim sağlayarak, rahat etmelerini sağlamaktadır. Türk Telekom Selfy kapsamında yapılan paketler sayesinde, kullanıcılar hem daha fazla internet sahibi olmuşlar, hem de daha az miktarda ücret ödemişlerdir. Örneğin 750 Dakika, 5000 SMS ve 5 GB internet + 3 GB sosyal medya paketi tanımlanabilen paket yalnızca 32 TL’dir. Bu fiyata, hem SMS ihtiyacı çok olanların ihtiyacı karşılanmakta, hem de sunduğu internet sayesinde, kullanıcılar internet için ayrı ücret ödememektedir.

Bunun haricinde yine Selfy tarifeleri için tasarlanmış diğer paketlerden bir tanesi, geceleri ayrı, gündüzleri ayrı internet içeren tarifelerdir. Bu tarifeler 750 dakika ve 5000 sms haricinde çift rakam ve sayılardan oluşan interneti hatta tanımlamaktadır. Kullanıcının ihtiyacına göre tanımlanabilen tarife, yarısı gece kullanılabilecek, yarısı gündüz kullanılabilecek internet paketi içerir. Tarifenin fiyatı da, internetin yoğunluğuna göre artıp azalmaktadır. Bu tarifeler içerisinde en uygun olanı ve en az internet içereni 1 GB + 1 GB içeren tarifedir ve fiyatı 22 TL’dir. Toplamda 4 GB içereni 25, 6 GB içereni 30, 10 GB içereni 39 ve 20 GB içereni 49 TL’dir. Kişinin ihtiyacı baz alınarak oluşturulmuş bu paketlere Selfy Mor Tarife adı verilir. Kullanıcı 1 yıllık sözleşme dahilinde bu paketleri tanımlayabilir ve ihtiyacından fazla olduğunu fark ettiği takdirde, tarifesinin bir alt tarifeye düşürebilir.

1 Comment
  1. Aslıhan says

    10 gb internet Türktelekom luyum

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.