Steam Sticker Showcase

Merhaba değerli Social Oyuncu takipçileri, bu makalemizde steam profilime gelmiş olan sticker showcase alanın nasıl alındığını ve ne işe yaradığından bahsedeceğiz.

Steam Profil Etiket Alanı

Üstteki resimdende anlaşılacağı üzere steam profilimizdee ek olarak 1 showcase yani vitrinde sticker showcase gözüküyor. Bu gene steam profilinin güzel bir biçimde durmasını isteyenler için iyi birşey diyebiliriz. Steam profiliniz olması gerekenden daha uzun bir görünüme sahip olacak.

Steam Sticker Showcase Nasıl Elde Edebiliriz?

Steam etiket alanına sahip olmak aslında çok basit steam yaz indirimlerinin başladığı günden bugüne paylaştığımız  ” Sticker Kazanma ” makaleleri ile nasıl Sticker Paketlerini kazanacağınızı belirtmiştik eğer makalelerde belirttiğimiz herşeyi yapıp sizde Sticker Paketlerini aldıysanız ve hepsini açtıysanız tek yapmanız gereken herhangi bir sticker sayfasını bitirmek ve sonrasında steam size Steam etiket adlı vitrini verecektir.

Steam Sticker Showcase Alanını Düzenleme

Steam Sticker Vitrini profilinize geldikten sonra şu şekilde düzenliyor olacağız. Steam mağazasından sticker kitabına girelim. Girdikten sonra herhangi bir sayfaya gelip sayfanın aşağısında bulunan stickerları sayfaya ekleyelim ve nerede durmasını istiyorsanız düzenleyin.Herşeyi ayarladıktan sonra sayfanın aşağısında bulunan Save This Page butonuna basın ve sonrasında onun yanında bulunan Feature On My Profile butonuna basın sonrasında steam düzenlemiş sticker vitrinini profinizde gösterecektir.

Başka bir makale görüşmek üzere Social Oyuncu takipçileri…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.