Steam Sohbet Penceresi İçin Güncellemeyi Açıkladı

Valve, dijital bir platform olan Steam’in sohbet menüsünde değişiklik yolunda gidiyor. Steam Sohbet Penceresi ile ilgili iyileştirme listesi yolladı. Steam üzerinde hesabı olan herkes beta sürümünü de deneyimleye biliyor.

Steam gelecek olan bu iyileştirme güncellemesi ile eskisi arasında pek fark olduğu söylenemez. Fakat gelecek güncellemede Valve arkadaş listelerine ve grup sohbetlerini kolayca düzenlememizin daha fazla yolunu ekledi.

Steam Sohbet Penceresi Güncellemesinin Detayları

Gelecek güncelleme ile birlikte arkadaş listesinin en üstünde Sık Kullanılanlar paneli mevcut olacak. Yani yakın arkadaşlarınızı vs. bu panele atarak daha rahat ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda gelecek güncelleme ile steam üzerindeki arkadaşlarınızın oynadıkları oyunlara göre gruplanacak. Bu şekilde oynanan oyun grubuna bakarak bir tıklama ile oyunlara katılabiliyor olacaksınız.

Steam Sohbet Penceresi için gelecek güncelleme ile “modernleştirilmiş sohbet deneyimi” geldiğini de belirtiyor. Bu güncelleme ile amaç sohbet odalarını daha kullanılabilir hale getirmek. Oyuncular artık sohbete üzerinde ekran görüntüleri veya herhangi bir fotoğraf paylaşabiliyor olacak. Ek olarak Youtube Videoları, GIF, Giphy, Twitter ve Twitch gibi çeşitli platformlar üzerindeki şeyleri de paylaşabiliyor olacaksınız.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.