Steam Gift Card Artık Aktif

Steam Yakın zaman da gelecek olan 3 büyük steam indirimi adlı makalemizde paylaştığımız indirimler yaklaşırken Steam Gift Card olayını da çıkarttı. Steam Gift Card dediğimiz olay Türkçe’ye çevirisiyle steam hediye kartı ile çevriliyor. Eski zamanlarda arkadaşlarımıza hediye atarken hangi oyunu atsak beraber oynarız veya beğenir mi? diye düşünüyorduk. Steam’a yeni gelen Steam Gift Card olayı ile değerinde gönderdiğimiz hediye kartı ile gönderdiğimiz kişi oyununu kendi alabilecek.

Steam’a yeni gelmiş olan dijital hediye kartlar, Steam  da kullanmış olduğumuz cüzdan fonunu arkadaşımıza yollamaya yarar bir nevi. Arkadaşımıza yollamış olduğumu steam hediye kartı ile bu hediyeyi alan kişi bu hediye kart değerindeki oyunları alabilmektedir. Bu dijital hediye kartı fiziksel hediye kartları ile aynı çalışmaktadır.

Steam Gift Card Yollama Koşulu

Steam hediye kartını arkadaşımıza yollamak için gereken tek koşul, hediye kartını yollayacağımız kişi Steam da en az üç gün boyunca sizle arkadaş olarak ekli olmalıdır. Aksi takdir arkadaşınıza steam hediye kartını maalesef yollayamazsınız. Steam hediye kartlarını hesabınızdaki para ile alıp da yollayabilirsiniz.

Dijital hediye kartını arkadaşınıza hediye etmek için, Steam de oturum açıp normal bir hediye gönderirmiş gibi steam hediye kartı için istenilen miktar girilip istenilen arkadaşa yollanır. Dilerseniz yollarken arkadaşınıza bir hediye mesajı da yazabilirsiniz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.