Steam En Pahalı Oyunlar Listesi

Steam daima indirimlerini kullanıcılardan yana eksik etmese de kullanıcıların görmemiş olduğu oyunlar hala mevcut. Bu oyunlar elbette en pahalılar olarak nitelendirebiliriz. Steam En Pahalı Oyunlar Listesi olarak adlandırılmış olan bu listede steam arayüzünde en pahalı oyunları listeliyor olacağız.

Oyun dünyasını oluşturan insanların çoğu PC oyuncuları olarak kabul ediliyor. PC oyuncularının çoğu da elbette bir Steam kullanıcısı. Steam’ın yapmış olduğu indirimler ile her geçen gün de kullanıcı sayısı artıyor. Daima kullanıcılarına indirim ve ülkeye göre değişen fiyat tarifesi herkesçe konforlu bir kullanım olarak görülüyor. Ülkemizde kullanmış olduğumuz para birimi olan TL’den dolayı oyunları almak ciddi anlamda zor görünüyor. Bu zorluğun yanı sıra Steam, bu zorlukların farkında ve ülkemize daha ucuz oyunlar vermek adına yardımlarda bulunabiliyor.

Bu listeleme de Steam üzerinde daima gördüğümüz ucuz ve güzel oyunları bırakıp hiç yüzünü dahi görmediğimiz çok pahalı olan oyunları listeleyeceğiz. Bu oyunlardan birini aldıysanız eğer bizce çok sağlam bir hesaba sahip olduğunuzun onayını almış durumdasınız.

Steam En Pahalı Oyunlar Listesi

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun

Bu aslında bir oyun sayılmaz, bu oyun olarak gözüken araç VR oyunlarını geliştirmek adına düzenlenmiş bir araç. Bu oyunun 2 sürümü mevcut profesyonel ve normal sürüm. Normal sürümü Türkiye’de 92TL olarak satışı sunuluyor. Profesyonel sürümüne bakacak olursak eğer 995 dolarlık bir ücret ödememiz gerekiyor.

Bu bir oyun değil, VR oyunlar geliştirmenizi sağlayan bir araç. Profesyonel olmayan versiyonu ülkemizde 92 TL’den satılıyor, ancak ürünü profesyonel olarak satın almak istiyorsanız 995 dolarlık ücreti ödemeniz gerekiyor. Bir tasarımcı değilseniz bu ücretleri ödemenize gerek olacağını sanmıyorum.

Strata Spaces VR – Professional Edition Upgrade

Strata Spaces VR – Professional Edition Upgrade social oyuncu

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun İçi İşlem

Eve Online‘ın “PLEXé adlı para birimini içermiş olan bir paket olan bu ürün 500 dolara satılmaktadır. Eğer bu ürünü Türkiye’de satın almak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret ise 1.699,99 TL olarak karşımıza çıkıyor

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun İçi İşlem social oyuncu

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun Paketi

Evil Genius ve Sniper Elit gibi birkaç oyunun ve bunların DLC paketlerinin bulunmuş olduğu ” Rebellion Anthology” paketi Steam üzerinde tam olarak 463.51 dolara satılıyor. Türkiye’de ise bu paketi almak istiyorsanız Steam’in sağlamış olduğu %30 indirimle birlikte 803 TL yerine 572,37 TL’ye Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun Paketi social oyuncu

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun İçi Özel Karakter

Bu kategorinin galibi RimWorld adında bir oyun. Bu oyun içinde korsanları yükseltme adına yurt dışında belirlenilmiş olan fiyat 370 dolar.  Eğer bu oyunu Türkiye’de satın almak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret 1.151 TL karşılığında oyunu Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Steam Üzerindeki En Pahalı Oyun İçi Özel Karakter social oyuncu

Steam Üzerindeki En Pahalı Sanat Kitabı

Star Story: Horizon Escape adındaki PDF halinde bulunan bu kitap için yurt dışında 200 dolar vererek bu kitaba sahip olabilirsiniz. Bu fiyat daha çok geliştiriciyi desteklemek adına belirlenilmiş bir fiyat gibi geldi bize göre. Eğer bu ürünü Türkiye’de satın almak isterseniz 279TL karşılığında bu PDF’e sahip olabilirsiniz.

Steam Üzerindeki En Pahalı Sanat Kitabı social oyuncu

 

 

1 Comment
  1. Umut says

    RimWorld’u çok merak ediyorum kesin alacağım gibi

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.