Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Herkesin beklemekte olduğu Steam Cadılar Bayramı İndirimi başlamış durumda. Beklenen bu indirimin gelmesiyle birlikte korku ve gerilim oyunların da beklenilenin üstünde indirimler geldi. Bu indirimleri kaçırmamak adına istek listenizi kontrol etmeyi unutmayın. 2017 yılının sonlarına doğru yaklaşırken gelen bu indirimle indirime girmiş olan gerilim oyunları neler?

İnsanın tüylerini ürperten oyunlarda büyük indirimler sloganı ile steam çok can yakıyor. Steam Cadılar Bayramı İndirimi olarak adlandırdığımız bu indirimin ilk gününde PreyOutlastAlien Isalation gibi son zamanlarda çok popüler olan oyunlarda indirime girdi. Bu indirimlerin en güzel yanı ise her ne kadar korku oyunları olarak belirtilse de bu indirim içerisinde konuyla alakası olmayan oyunlarda indirime giriyor. Bu indirimlerin hepsini Steam Mağazası üzerinden takip edebilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi yüzlerce oyun indirime girdi social oyuncu

Steam Cadılar Bayramı İndirimi ile Birçok Oyun İndirime Girdi

İndirime girmiş olan oyunlar 3 ana kategori içerisinde kendilerine özel sayfalarında paylaşılışıyor. Bu bölümlerden ilgi korku oyunları, ikinci kategoride de VR Korku oyunları yer almaktadır. Son kategoride ise korku filmleri için güzel bir yer ayrılmış durumda.

Sayfa üzerinde bulunan Tüm Fırsatlara Bakın bölümüne girerseniz eğer indirime girmiş olan tüm oyunlar karşınıza çıkacaktır.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi Ne Zaman Bitecek?

Steam cadılar bayramı indirimi 1 Kasım 2017 tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da sonra erecek. Bu indirimlerde indirime girmiş olan oyunları günlük olarak sizler ile paylaşacağız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.