Steam Cadılar Bayramı İndirimi 1. Gün İndirime Giren Oyunlar – 2017

Beklenen Steam Cadılar Bayramı İndirimi dün akşam 20:00 civarında başladı. İndirimler başladıktan sonra herkes hangi oyunu alsam diye derin düşünceler arasına girdi. Steam Cadılar Bayramı indirimi 1. Gün başlığı altında ilk gün indirime girmiş olan oyunları listeleyeceğiz.

Cadılar Bayramı İndirimi 1. Gün Oyun Listesi

 
Steam Cadılar Bayramı İndirimi 1. Gün’de  belirgin oyunların haricinde en çok göze çarpan oyunlar bunlar oldu. Oyunlar grafik bakımından birkaç tanesi dışında iyi sayılmaz. Oyunu kartlarını toplayanlar varsa eğer indirime girmiş olan oyunları toplayabilir diye düşünüyoruz. Birçok oyunda %90 , %80 gözüküyor.

Eğer steam cadılar indirimlerinin olduğu kategoriyi bulamadıysanız. Buradan steam mağazasında bulunan cadılar bayramına özel indirimlerin olduğu kategoriye gidebilirsiniz.

Cadılar bayramında indirime girmiş olan oyunların geçmiş senelere göre daha az mı yoksa daha çok mu indirime girdiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu merakın giderilmesi adına birkaç eklenti çıkarılmış durumda. Bu merakları giderebilmek için Google Chrome Web Mağazası‘na gidiyoruz. Mağazaya girdikten sonra arama yerine Steam Inventory Helper yazıyoruz. Bunu aradıktan sonra karşımıza gelen eklentiyi kuruyoruz. Daha sonrasında Google Chrome  yeniden başlatıyoruz. Tüm bunları yaptıktan sonra Steam Mağazası‘na gelin ve istediğiniz oyunun linkine girin. Girdikten sonra fiyatlandırmanın yanında yeni bir bilgi kutusu belirecek ve bilgilendirecektir.

Steam Cadılar Bayramı indirimlerinin ne zaman biteceğini bilmiyorsanız BURADAN ilgili makaleye gidip öğrenebilirsiniz.

1 Comment
  1. Uğur says

    Sayenizde indirimlere kabaca göz atabilmiştim Steam arayüzünde tüm oyunlara ulaşmak zor oluyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.