Steam Awards Nomination Committee 2017 Rozetini Alma

Geçtiğimiz günlerde Kara Cuma olarak Steam üzerinde başlamış indirimlerle birlikte birçok oyun indirime girdi. Oyunların indirime girmesinin yanı sıra Steam Oyun Yapımcılarına ilgili kategorilerle ilgili sıralama yapıyor. Bu sıralamaların belirlenmesinde de elbette kullanıcılar ön planda. Bu sıralamada sizde bir katkıda bulunursanız steam sizi de ödüllendiriyor. Bu yardımda bulunan kişiler steam tarafından Steam Awards Nomination Committee 2017 rozet ile hediyesini alıyor.

Steam Awards Nomination Committee 2017 Rozetini Nasıl Alabilirim?

  • BURAYA  eklemiş olduğumuz link üzerinden ilgili sayfaya girelim.
  • Girdikten sonra aşağıya eklemiş olduğumuz fotoğrafta olduğu gibi bir yer olmalı. Buradan ilgili kategoriler ile ilgili istediğiniz oyunları seçin.

Steam-Awards-Nomination-Committee-2017-oylama-yapma

  • Tüm kategorilerde istediğiniz oyunları aday gösterdikten sonra bu seçtiğiniz oyunlardan sahip olduğunuz bir tanesine giriş yapın ve sonrasında oyunu kapatın.
  • Oyunu oynadıktan sonra yeniden sahip olduğunuz oyunlardan bir tanesi ile ilgili inceleme yazın.

Tüm bunları yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelmiş olmalı eğer hepsi açılmamışsa bir yerde bir eksiklik olmuştur. İşlemleri tekrar kontrol ediniz.

steam-ödülleri-adaylık-komitesi-social-oyuncu

Bu ekranı aldıysanız eğer rozeti kazanmışsınız demektir. Steam profiliniz üzerinden rozetler kısmına girerek ilgili rozeti kontrol edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu işlemler sonrasında rozetle birlikte 100 XP’de kazanmış oluyoruz.

Steam-Awards-Nomination-Committee-2017-rozet

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.