Riot Games, gelecekte gelen şampiyon güncellemelerini yavaşlatmayı planlıyor. Sürekli şampiyonlara gelen güncellemelerle bazı şampiyonların gerçekten aşırı derecede güçlendiğini düşünmekteydik.

Yeni güncellemede şampiyonlara gelen güncellemeyle birlikte Xin Zhao ve Azir’in son hallerini beğendiyseniz veya beğenmediyseniz bunun hakkında birşey diyemeyebiliriz. Her gelen güncellemerle birlikte zaten zirvede olan şampiyon geriye düşerken yerisini yeni şampiyon alıyor oyun daima bu şekilde ilerledi fakat son zamanlarda bu çok sık olmaya başladı aslında bu iyi sayılabilir. Oyunlarda pek göremediğimiz şampiyonları görebilir olduk tabi aşırı güçlendiğinden başlangıç ekranında şampiyonu engellediğimiz için gene oyuna gelemiyor :).

Bu sık gelen güncellemeler yavaşlayıp , bu güncellemeler yerine karakterlerin dengelenmesi ve oyunu gelecek sezona hazırlanacak olması iyi olacağa benziyor. Yeni sezonda oyun tamamiyle değişiyor eğer haberiniz yoksa 30 level gibi bir sınır olmayacak.

Gibi konuşmalar da artık sona eriyor yanılan bizmişiz 🙂

“Yılın geri kalanında yani 2017 yılının bitimine kadar Xin Zhao ve Azir gibi şampiyon güncellemerine daha az zaman ayırıp , sezona hazır hale getirip ve daha sonrasında sezonun dengelenmesini sağlamak için daha fazla zaman harcayacağız. ” – Riot Meddler

Açıklamasını yaptı.Son şampiyon güncellemerine ayak uyduranlar şampiyon üzerinde olan yeteneksel güncelleme ve görsel güncelleme sonrasında ki farkı anlamıştır. Xin Zhao bunun en iyi örneği aynı şekilde Evelynn.

Swain

Oyuncuların şuan bekledikleri Evelynn güncellmesi sonrasında gelecek güncellemede de Swain düzenleneceği söyleniyor.Son aylarda şampiyonumuz  Swain  yeniden işlenecegi hakkında birçok makale , birçok tartışma mevcut ve haliyle yeniden işlenecegi teyit edildi  ve bir sonraki güncelleme programına da eklenmiş gözüküyor.