Recontact Istanbul Adlı Oyun App Store’da Ücretsiz

Eray Dinç’in geliştirmiş olduğu yeni oyun Recontact Istanbul : Eyes Of Sky, Apple’ın mağazası olan App Store’da ücret olarak yayınlandı. Oyunun Android versiyonu şimdilik yok fakat yakın zamanda da Android sürümü de çıkması bekleniyor.

2015 yılında Eray Dinç‘in geliştirmiş olduğu Recontact: Istanbul oyununun yeni oyunu Appla mağazasında yayınlanmış durumda. Haziran ayında paylaşılan fragman ile birçok insanın beğenisi kazanmıştı. Recontact Istanbul: Eyes Of Sky, gerçek insanların oynamış olduğu gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Polisise bir olay ile karşımıza çıkan interaktif oyun, ilk yapılan oyunda izlenilmiş olan politikasından vazgeçmiş olarak gözüküyor. İlk oyunu ücretli bir şekilde oyun severlerine sunan Eray Dinç, bu sefer oyunu Vestel sponsorluğu ve oyun içi verilen reklamlar ile parasını kazanıyor. Bu şekilde oyunu da ücretsiz bir şekilde sunabiliyor. Sinema dünyasında tanınan isimlerden Gökçe Suyabatmaz, Fikret Kuşan, Haldun Boysan, Emre Mutlu ve Halim Ercan gibi birçok başarılı oyuncular da oyun içerisinde yer alıyor. Bu oyunu telefonumuzda oynamak için biraz depolama alanına ihtiyacımız var. Çünkü oyun yaklaşık olarak 924 MB’lık bir alan kaplıyor.

 Recontact Istanbul: Eyes of Sky – Gizemli Cinayet

Recontact Istanbul: Eyes of Sky hazırlanan senaryosu çok dolu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ahmet Ümit tarafından ele alınmış olan bu senaryo, oyunun kalitesini resmen ikiye katlamış durumda. Oyun içerisinde asıl amacımız gizemli bir şekilde gerçekleşen cinayeti çözmek üzerine hazırlanmış. Bu cinayeti çözmek için güvenlik kameralarından yardım alacak olan karakterimiz, bizim yönetim şeklimiz ile yapılmış olan cinayeti çözmeye çalışıyor.

Oyunu App Store’dan ücretsiz olarak indirmek için buraya tıklamanız yeterlidir. Ayrıca oyunun Android versiyonunun da birkaç hafta içerisinde geleceğini hatırlatalım.

Oyunu Apple’ın mağazası üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıda bırakmış olduğumu yazılı linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yapılan bilgilendirmelere göre de oyunun Android versiyonu birkaç hafta içerisinde de android kullananlar ile buluşacak.

Oyunu App Store üzerinde indirip kurduktan sonra oyun oynarken karşılaştığınız sıkıntı veya oyun hakkında varsa görüşlerinizi yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.