Razer, Yeni Kamerasını Satışa Çıkarıyor! Kiyo HD Web Kamera

Klavye, fare, kulaklık gibi oyunculara yönelik bilgisayar malzemeleri üreten Razer yeni çıkarmış olduğu ürün çok ilgi çekmeyi başardı. Razer’in yeni çıkarmış olduğu ürün yayıncıların daha kaliteli kamera ile yayın yapmaları adına bir kamera çıkardı. Bu kameranın adı Kiyo HD Web Kamera olarak geçmektedir. Bu bilgisayar kamerasını diğer kameralardan ayıran yaratıcı şey ise dahili bir Led halka ışığı ile birlikte gelmesidir.

Led, kamera ile bütünleşmiş olduğundan dolayı hareket halinde iken akış yapmaları da kolaylaştırıyor. Led ışıkları sayesinde kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde aydınlatır ve sert gölgeleri de ortadan kaldırır. Kiyo HD Web Kamera’nın sahip olmuş olduğu ışığın seviyeleri olması ile ışık seviyeleri de elbette ayarlanabiliyor.

Kiyo HD Web Kamera Özellikleri

Kiyo HD Web Kamera

Razer’ın bu kamerasının kapasitesine gelicek olursak eğer bu kamera 720p ve 60 fps hızını yakalayabilmektedir. Kullanıcılar için genel olarak daha düşük bir şekilde 30 fps kare hızında 1080p video akışında kullanmaları öneriliyor. Eğer bu kamera ile fotoğraf çekmeyi düşünüyorsanız 2688 x 1520 çözünürlükte bir görüntü alabilirsiniz. Bu fotoğraf çekimi ile hızlı bir şekilde kaliteli portre çekimleri de yapabilirsiniz. Bu kamera  Open Broadcaster Software veya  Xsplit gibi yayın yapma araçlarına kolayca entegre olabilmektedir. USB 2.0 girişi sayesinde direkt olarak bilgisayara takıp ve yayın akışınızı başlatabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=LpsoJjtvRKA

Kameranın bir diğer hususuna gelecek olursak eğer çoğu kamerada olduğu gibi bu kamerada da bir mikrofon mevcut. Bu kamera mikrofonu 16 bit 48kHz’de kayıt yapabiliyor. -38dB hassasiyeti ile çok yönlü bir ses kayıtı da elde edebilirisiniz

Tüm bu kadar özellikten sonra akıllarda olan soru ise ” Bu kameranın fiyatı ne kadar? ” olduğunu düşünmekteyiz. Bu kameranın siteleri üzerindeki fiyatı 99€ olarak gözükmektedir.

Razer Kiyo HD Web Kamera fiyatı

 

Bir önceki makalemiz olan  League Of Legends Yeni Şampiyon Yeni Mekanik Ve Swain Rework’da ilginiz çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.