Razer, Vespula Gaming Mouse Mat’ı Vespula V2 Olarak Güncelliyor

Oyuncu eşyalarını üreten Razer, klasik olan Vespula farenin minder kısmını güncelleyecek şekilde değişiklik yaparak Vespula V2’yi duyurdu. Şirketin en uzun piyasada kalan ürünlerinden biri olan Vespula, yeni nesil oyuncuları için ürünün tasarımında değişiklik yoluna gidiyor. Vespula V2’nin en önemli 2 tarafı ise: kontrol ve hız.

Bu ürünün güncellenmiş olan yeni versiyonunda, bilek desteği daha da iyi oluyor ve artık pedin uzunluğu oyuncular için yetecek şekilde arttırıldı. Bilek desteği sağlayan minder köpükten yapılıyor. Bu nedenden dolayı yeterli direnç sağlayabiliyor. Bilek desteği olmadan mousepad’in uzunluklarına bakmak gerekirse eğer:

  • Uzunluk: 320mm
  • Genişlik: 228mm
  • Kalınlık: 3mm

Bileklik için olanda 22mm boyunda ve 44m genişliğinde karşımıza çıkıyor.

Vespula V2 Görünüm

Vespula V2 gelen değişiklikler social oyuncu

Bu mousepad’in tüm yüzeyi Razer sensörleri ile optimize edilmiştir. Mousepad üzerinde bir taraf hassa hareketler için yoğun bez kullanılmışken diğer tarafı daha ince ve mikro dokulu bir yapıya sahip, fare bu şekilde daha az dirençle kayabiliyor. Pedin arka tarafına bakacak olursak eğer ürünün masanın üstünde kalmasını sağlayan silikon kauçuk tabana sahip.

Yüzeyin kendisi tüm Razer sensör türleri için optimize edilmiştir. Bir taraf hassas bir hareket için yoğun bez kullanırken diğerinde daha ince mikro dokulu bir finiş bulunur ve böylece fare daha az dirençle kayabilir. Arka tarafta, pedin masanın üzerinde kalmasını sağlayan silikon kauçuk taban vardır. Eylem çok yoğun olduğunda bile.

Ürünün Fiyatı

Razer Vespula V2, İngiltere ve ABD’de yaklaşık olarak 39,99 ABD dolarına, AB’de ise 49,99 ABD doları olarak gözüküyor. Ürün 2018 yılın ilk çeyreğine kadar tüm dünya çapında satışa sunulmasını bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.