Razer Sızdırılmış Telefon Bilgileri – 120Hz Ekran

Razer Sızdırılmış Telefon Bilgileri Bir kez Daha Sızdırıldı

Razer üretmekte olduğu ilk mobil oyunculara hitap eden telefon ayrıntıları yaklaşık olarak 3 hafta önce paylaşılmıştı. Resmi olarak yapılan açıklamada bugün yani 1 Kasım 2017 tarihine göre planlanmış olan açıklamalar 30 Eylül 2017 tarihinde sızdırıldı. Razer Sızdırılmış Telefon Bilgileri İngiltere’de mevcut olan bir mobil operatör, gerçek duyuru yapılmadan önce ürün sayfasını hazırladı. Günümüzde internete eklenmiş olan birçok şey sızabildiği gibi henüz paylaşılmamış olan bu sayfada, birileri tarafından sızdırıldı.

Razer Sızdırılmış Telefon Bilgileri özelikler social oyuncu

Razer’in bu telefonunun sahip olduğu ekran çözünürlüğü 2560 x 1440 olarak gözüküyor. Bu ekran çözünürlüğüne sahip olan telefon 5.7″ boyutuna sahip. Yeni sızın bilgilerle birlikte bu telefon 120Hz yenileme oranına da sahip olduğu birçok kişi tarafından da öğrenilmiş oldu.  120Hz yenileme oranına sahip olan bu telefon IGZO ekran olduğu da ortaya konuluyor. IGZO’nun açılımı ise “Indium Gallic Zinc Oxide” olarak geçiyor. Bu ekranların özelliği ise çok az bir enerji harcaması oyuncular için şarj oldukça önemli olduğundan böyle bir ekran tercih edilmiş. Ekran üzerinde çift taraflı bulunan ön hoparlörden oluşmuş olan Dolby ATMOS  sesi de çok can yakacak gibi duruyor.

Telefon ile ilgili ilk sızıntıda yer almayan bilgilerden biri olup bu yeni sızmada açıklanan bir bilgi daha da mevcut. Bu sızan bilgi ise 4000mAh bir bataryaya sahip olması. Oyun oynarken su gibi akan şarjlar bu telefonda engellenecek gibi duruyor. Yüksek bataryası ve çok az enerji harcayan ekran ile şarjlar çok daha zor bitecek. Telefon sektörüne giren Razer, ilk çıkaracak olduğu bu telefonun hantal olmasına izin vermiyor.

Telefon ile ilgili sızdırılanlar şimdilik bu kadar, resmi duyuru ile birlikte telefon piyasaya çıktığında tüm bilgilere ulaşabilir olacağız.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.