PUBG Yeni Harita, Yeni Kasalar ve Yeni Skin

PUBG Corp, PlayerUnknown’ın Battlegrounds (PUBG) üzerine yeni eklemeler yapıyor. PUBG Etkinlik Modu sonrasında oyuna farklılıklar getiren PUBG oyuncuların sıkılmaması adına PUBG Corp eklemeler yoluna gidiyor. PUBG Yeni Harita, Yeni Kasalar ve Yeni Skin getirerek oyuncuların sıkıntısına çözüm buluyor.

PUBG Yeni Harita, Yeni Kasalar ve Yeni Skin

PUBG Yeni Harita

İlk olarak PUBG yeni bir 4×4 km’lik haritası için bir fragman getiriyor. Bu gelecek olan yeni harita ilk iki haritadan biraz daha küçük. Bu demek oluyor ki yeni gelecek olan harita üzerinde aksiyon hiç durmayacak. Yeni gelecek olan bu harita gelecek ay Test Sunucusu üzerinde yayınlanacak.

Test sunucusu üzerinde oyuna girmeye çalışanlar normalden daha hızlı bir şekilde eşleşiyor. Haritada daha küçük olduğundan oyun daha hızlı bitiyor. ” daha yoğun ve hızlı bir Battle Royale deneyimi” bu harita üzerinde olacak.

Harita’nın görünümü de aşağıdaki gibi olacak görünüyor.

PUBG Yeni Kasalar ve Yeni Skin

Önümüzdeki gelecek güncelleme ile ek olarak kozmetik ürünlerde gelecek. Uzun süredir kasa satın alıp açmamıza rağmen, aynı şeyler çıkıyordu. Gelecek güncelleme ile artık silahlar üzerinde de kozmetik ürünler çıkabilecek.

Bu yeni güncelleme ile birlikte oyuncular silah görünümü için 2 farklı seçenek sunuyor: Triumph ve Raider

Triumph türkçesi ile Zafer Sandığı Steam üzerinden satın alınan anahtarlar ile açılabiliyor. Diğer kasa olan Raider türkçesi ile çapulcu olarak geçen Çapulcu Sandığı Steam üzerinden herhangi birşey almadan açılan kasalardan gözüküyor.

PUBG Yeni Harita, Yeni Kasalar ve Yeni Skin

Tüm bunlara ek olarak yıl dönümü şerefine ödüller de dağıtılıyor. 1 Mayıs 2018 haftası bakım sonrasında oyuna giriş yapan herkese Scar-L Skinini kazanacak.

PUBG Yeni Harita, Yeni Kasalar ve Yeni Skin öncesinde oyundan uzaklaşmış olan birçok oyuncu geri dönecek gibi duruyor. Elbette oyunun sıkmasının bir nedeni de oyun içerisinde üstün olmaya çalışan hileciler. PUBG bunlar içinde bir açıklama yaptı.

Yapmış olduğu açıklama da oyuncular arasında dil farkını önleyebilmek adına oyuncular arasında bir ağ kurulacağını yani konumsal olarak birbirine yakın olan oyuncular aynı oyuna düşebilmesi adına bir düzenleme yapılacak. Şuan Çin sunucusunda olduğu gibi Türkiye’den girenlere daha çok Türk oyuncu denk gelmesi gibi düzenleme yapılacak. Bu şekilde sunucular bölünecek ve hilecileri kontrol altına almak daha kolay olacağı şeklinde açıklamalar yapıldı.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.