PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini Alabilmenin Yolu

Birçok oyun içerisinde olduğu gibi PUBG içerisinde de skinler mevcut. Bazı skinler bi anlık piyasaya çıkıp daha sonrasında daha hiçbir şekilde satılmıyor. PUBG içerisinde de yarın için bu durum mevcut olacak. Twitch Prime ile anlaşma şeklinde olan bu durumda verilen skinler güzel duruyor. PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini alabilmek adına bir yolumuz mevcut.

 PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini alabilmek adına sadece bir gününüz var. Bu skinler 16 Temmuz 2018 Saat 22:00 ile başlayıp 17 Temmuz 2018 Saat 21:59‘da son buluyor. Yani tam olarak bir gün sayılır. Bu süreçte dağıtılacak olan skinler sadece Twitch Prime Üyeleri için gözüküyor. Ama ücretsiz almanın bir yolu mevcut.  Bu süreçte dağıtılan skinler oldukça değerli olacak gibi duruyor.

PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini – Deadmau5 Kasası

  • Mau 5 Şapkası
  • Tee-5hirt
  • Mau 5 Ayakkabısı
  • 5por Ceketi
  • Siyah jean5
  • Mavi jean5

PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini - Deadmau5 Kasası

PUBG Ücretsiz Twitch Prime Skini Almanın Yolu

Twitch üzerinde bulunan Twitch Prime sistemi ücretli bir üyelik sistemi. Fakat bu üyelik sistemi içerisinde bir aylık deneme süresi mevcut. Yani bu deneme sürümünden faydalanıp bu Deadmau5 kasasını ücretsiz bir şekilde alabiliyoruz.

Twitch Prime sistemine üye olun ve üye olduktan sonra kart bilgilerinizi silin. İlk ay bedava olduğundan bir ücret kesilmeyecektir. Saat 22:00 geçtiğinde Twitch Anaysayfasın açın. İnternetin sağ üst kısmında yer alan Prime Ganimeti butonu kısmına tıklayalım. Tıklanan yerde bir şey açılacaktır. O açılan ekran içerisinde PUBG Skin yazacaktır. Ganimeti al diyerek bu ödülden faydalanmış oluyoruz.

Sadece Twitch Prime üyelerine verilecek olan bu ödüller belli bir süreliğine olduğundan oldukça değerlenebilir. Bu ödülleri kaçırmamalısınız diye düşünüyoruz. Bu ödüller daha dağıtılmayacak olduğundan göz ardı etmemelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.