PUBG Sunucular Şu Anda Meşgul Hatası Çözümü

Oyun içerisinde bu son günlerde bazı hatalar ile karşılaşabiliyoruz. Bu hataların çözümleri de oldukça basit. PUBG Sunucular Şu Anda Meşgul Hatası bu aralar neredeyse hepimizin karşısına çıkar oldu. Bu hatanın çözümü oldukça basit. Bu hata 2 nedenden dolayı oluşuyor olabilir.

PUBG Sunucular Şu Anda Meşgul Hatası Çözümü

PUBG Sunucular Meşgul Hatası Çözümü – 1

Bu hata ile sık sık karşılaşıyorsanız oyunu normal şekilde açtığınızdan kaynaklanabiliyor olabilir. Oyunu Steam üzerinden direkt olarak veya masaüstü üzerindeki kısayol üzerinden giriyorsanız yönetici olarak başlatın. Bu şekilde bilgisayar içerisinde önceliği PUBG almış olacak. Bu şekilde hata ile hala sık sık karşılaşıyorsanız aşağıdaki 2. yolu da denemeyi unutmayın.

PUBG Sunucular Meşgul Hatası Çözümü - 1

PUBG Sunucular Meşgul Hatası Çözümü – 2

Eğer ilk yaptığımız işlem ile bir değişiklik olmadıysa DNS ile ilgili de bir değişiklik yaparak düzeltebiliriz. Her ne kadar alakasız dursa da yapılan değişiklik oldukça işe yarıyor. En azından kendi deneyimlerimize göre işe yaradı. Herhangi bir DNS adresini kullanabilirsiniz. Biz daha çok Google DNS adresini tercih ediyoruz. PV4 adresleri 8.8.4.4 ve 8.8.8.8 ayarları değiştirdikten sonra kaydedip çıkabilirsiniz. Oyuna girin ve bu sorunla daha az karşılaşacaksınızdır.

Sorun devam ediyorsa modeminizi resetlemeyi deneyin. Şimdilik bu sorun ile ilgili tüm çözümler bunlar. Bu şekilde sorun düzelmeli eğer düzelmiyorsa oyunun dosyaları doğrulama işlemini de yapabilirsiniz. En son ihtimalle de oyunu silip yeniden yüklemek sizi kesin çözüme ulaştırıyor da olabilir. Fakat size sunmuş olduğumuz bu çözümler ile sorun ortadan kalkacaktır.

Bir önceki makalemiz olan PUBG Kasklar ve Gerçek Kasklar Karşılaştırma konusu da ilginizi çekebilir. Kasklar ile gerçek hayattaki işlevleri oldukça farklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.