PUBG Özel Oyun Kurma Gereksinimleri – Custom Game

PUBG oyunu içerisinde normal oyunlar olduğu gibi özel oyunlarda mevcut. Arkadaşlarla oynamak veya izleyicilerle birlikte oynayan yayıncılar gibi özel oda kurabilirsiniz. PUBG Özel Oyun Kurma için birkaç istenilen durum var. Custom Game olarak geçen bu sistem için gerekli şartları aşağıya listeliyor olacağız.

Custom Game adı altında bazı oyunculara verilen bu özellik yaklaşık olarak 150 kişiye verildi. Normal oyuna göre çok daha zevkli olabiliyor özel oyunlar. Bunun sebebi ise oyun içerisinde birçok değişiklik yapılıyor. Eşya sayısın arttırma veya hiç çıkmaması gibi.

PUBG Özel Oyun Kurma Gereksinimleri – Custom Game Gereksinimleri

Özel oyun – Custom Game kurabilme adına öncelikle PUBG Partnerlik almanız gerekiyor. Partnerlik olayı alındıktan sonra size bu özellik veriliyor ve özel oyun kurabiliyor oluyorsunuz. Custom Game kurma gereksinimleri:

  • Sizi düzenli olarak izleyen bir izleyici kitlesine sahip olmalısınız. ( 400-500 gibi izleyen kişi sayısı)
  • Twitch üzerinde en az 150 kişi tarafından izlenmek.
  • Youtube üzerinde 50 bin takipçiye ulaşmış olmak.
  • Bir hafta içerisinde 3 defa yayın yapmak veya düzenli olarak video yüklemek.
  • Youtube ve Twitch Hizmet Şartlarına uygun olmak.

PUBG Özel Oyun Kurma Gereksinimleri - Partnerlik Alma

Bu özellikleri karşılıyorsanız yolu yarıladınız demektir. Bunları karşılıyorsanız kişisel olarak da uymanız gereken bazı durumlar mevcut.

PUBG Partnerlik Kişisel Özellikler

  • PUBG topluluğuna ve diğer oyunculara karşı sayılı davranma,
  • Kendi topluluğuna sahip olan ve kendini bu alan vermiş,
  • Oyun içerisinde bir sportmen gibi model olabilen,
  • Kanal içerisinde ve sosyal medya üzerinde uygunsuz içerik barındırmayan,
  • Oyun ile ilgili geri bildirimlerde bulunabiliyor

iseniz gerekli şartları karşılıyor olabilirsiniz. Tüm bu koşulları sağlayan oyuncuların çoğu özel oda kurma yetkisine sahip durumda. Bu durumları karşılıyor ve başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıya ekleyeceğimiz link üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

www.playbattlegrounds.com/partners.pu

Partnerlik alabildiyseniz bunu yorumlarda belirtirseniz seviniriz. Partnerlik alabildiyseniz PUBG tarafından size verilen tshirtler, takipçilerinizi eğlendirebilmek adına etkinlikler yapmanızı da sağlayacaktır. Yani oyuncu kitlesini arttırabilmek adına fazla takipçili kişiler çoğunlukla partnerlik özelliğini alabiliyor.

Normal oyun ile farkı birçok özelliğini değiştirebiliyorsunuz. Silahların hepsini yok edip arabalarla çatışmak gibi bu oldukça eğlenceli oluyor. Aynı oyuna gelen modlar gibi düşünebilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.