PUBG Mobile PC Üzerinde Oynama

Telefon üzerinde oyun oynamak gerçekten zor. Birkaç aparat ile birlikte oyun daha oynatılabilir hale gelse de bilgisayardaki zevki vermiyor. Peki size telefondaki oyunları bilgisayar üzerinde oynayabildiğinizi söylesek nasıl olurdu? PUBG Mobile PC Üzerinde Nasıl Oynanır? PUBG Mobile bilgisayar üzerinde oynamak için gerekli olanlar.

Yıllardır bilgisayar üzerinde oyun oynayanlar klavye ve fareye oldukça hakim durumda. Haliyle telefon platormuna geçince işler değişiyor. Telefon üzerinde pek becerikli sayılamayız. Ama telefonu bilgisayara taşıyabiliriz. Bu sayede herşey daha kolay olabilir.

PUBG Mobile PC Üzerinde Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile PC üzerinde oynamak adın bir uygulamaya ihtiyacımız var. Bu uygulama ile tüm telefon oyunlarını bilgisayar üzerinde açabiliyor oluyoruz. Yani Android platormunu bilgisayarın içine kuruyor sayabiliriz.

PUBG Mobile PC Üzerinde Nasıl Oynanır?

 

Bilgisayarımıza BlueStacks uygulamasını kurmamız gerekiyor. Google üzerinde küçük bir aramayla uygulamaya direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulama bilgisayar içerisindeki androdimiz oluyor.

Uygulamayı kurduktan sonra içerisindeki arama yerine PUBG Mobile yazarak oyunumuzun google play sayfasına gidiyoruz ve oyunu indiriyoruz. Oyunu indirdikten sonra oyunu direkt olarak açabilirsiniz.

Zaten bundan sonrası sizin bileğinize kalmış bir durum. Klavye ve fare otomatik olarak tanımlı olduğundan oyuna girip normal bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde birçok oyuncu telefon üzerinden oyuna girdiğinden dolayı size göre daha kötü oynuyorlardır. Bilgisayar üzerinden girmenizin avantajı ile birlikte birinci olmak daha kolay olacaktır.

PUBG Anahtarlık Oldukça Popüler Oldu başlığı altında nasıl ucuza PUBG Anahtarlık alacağınızdan bahsettik ve birkaç linkte konuya dahil ettik. İlginizi çekebilir.

1 yorum
  1. […] oynasanız da bilgisayar üzerinden mobil sunucularda oynayanlar oldukça ilerinizde kalıyor. PUBG Mobile PC Üzerinde Oynama adlı makalemizde ilginizi […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.