PUBG Mobile internet ne kadar harcar? PUBG Mobile Sorular

PUBG kadar olmasa bile mobil oyuncular tarafından oldukça beğenilen PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar? PUBG Mobile internet ile ilgili olan sorunlarınızı gideriyoruz.

WIFI olmayan yerlerde büyük bir sorun oluşturan bu soruya yanıtımızı veriyoruz. WIFI olmayıp kendi internetini harcamaya kıyamayanlar için iç açıcı bir cevabımız mevcut. Oyun aslına bakılacak olursa fazla bir internet harcamıyor. PUBG Mobile gibi bir oyunun bu kadar az internet harcayacağını hiç beklemiyorduk açıkçası. Bu oyundan daha iyi sayılamayacak birçok oyun oldukça fazla internet yerken PUBG Mobile şaşırttı diyebiliriz.

PUBG Mobile internet Kullanımı

Bu soruyu cevaplayabilmek adına oyunu birkaç saatliğine oynadık ve genel bir sonuca ulaştık. Oyun yaklaşık olarak 1 saat gibi bir zamanda yaklaşık 13 mb harcama yapıyor. Saate kıyasla oldukça az bir internet kullanımı olarak varsayabiliriz. Bu sonuçlar WİFİ bağlanmadan direkt olarak telefonum üzerinde mevcutta bulunan hat ile yapılmıştır.

Yapılan bu sonuçlar elbette kişiden kişiye değişebilir. Ama oyunu oynarken uyguladığımız bazı şeyleri de belirtmek isteriz. PUBG Mobile oyununu oynarken oyunun en düşük ayarları kullanılmıştır. Haliyle görüntüden biraz kıydık ama değdi. Görüntüyü kısmanın yanı sıra solo oyun modunda oyuna girilmiştir. Squad gibi takım olarak girdiğimiz oyunlar mikrofon ile konuşmalar söz konusu olacağından internet kullanımı artabilir. Minimum internet harcanımı için kullandığımı ayarlar bu şekilde.

WIFI olmayan yerlerde oyun oynamaya, interneti kıyamayanlar adına umarım bu sorunun cevabını verebilmişizdir. Açıkçası oyunun bu kadar az internet harcayacağını hiç beklemiyorduk. Bir sürpriz oldu sayabiliriz.

PUBG FPS Gösterme ile bilgisayar durumunuzu anlık kontrol edebilirsiniz. Bakmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

1 yorum
  1. PUBG MOBILE diyor

    Ohh bee pubg mobile bile çok az internet yiyor rahatladım doğrusu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.