PUBG Mavi Kan ile Doğru Vuruşlar

Oyun içerisinde genellikle uzakta vurmuş olduğumuz oyuncuları vurduğumuzdan emin olamıyoruz. Haliyle gereksiz mermi kullanımı olarak görüp oyuncuyu bırakıyoruz. Oyun içerisinde bir değişiklik ile oyuncuları vurduğumuzdan emin olabiliyoruz. PUBG Mavi Kan ayarı ile oyuncuları daha net vurduğumuzu anlayabiliyoruz.

PUBG Mavi Kan İle Kırmızı Kan Farkı

PUBG Kırmızı Kan oyun içerisinde maalesef pek görünmüyor. Yakın mesafede yaptığımız çatışmalar seri sonuçlansa da uzak mesafe de pek göremiyoruz. Kırmızı Kan oyunun renkleriyle çok uyumlu olduğundan göze pek batmıyor. Haliyle pek vurduğumuzu fark edemiyoruz.

 

Oyun ile ilgili yapılan bir değişiklik ile birlikte kırmızı kanı mavi kana çevirebiliyoruz. Bu değişiklik oyun içerisinde de bir engelleme gibi bir duruma sebep olmuyor. Yani oyundan uzaklaştırılmadan bu değişiklik ile oynayabilirsiniz.

PUBG Mavi Kan Nasıl Yapılır?

İlk başlarda bu değişiklikten sonra biraz oyun değişik bir hal alacaktır. Uzun süredir oynadığımız oyunlarda kırmızı kan ile karşı karşıya olduğumuzdan mavi kan ciddi anlamda değişik gözükecektir. Fakat birkaç el attıktan sonra mavi kana alışacaksınız ilk başta mavi kana karşı olan bakış açınız değişecektir.

  • Steam arayüzü içerisinde PUBG oyununa sağ tıklama yapın.
  • Karşınıza gelen ekran içerisinde Özellikler kısmına gelin
  • Genel sekmesi altında yer alan Başlatma Seçeneklerini Ayarla kısmına gelelim
  • Karşımıza gelen yazı yazma ekranına ” -KoreanRating ” kodunu yazalım
  • Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

Sıraladığımız bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna geçiş yapabilirsiniz. Bu değişiklik 3. parti yazılım olmadığından oyundan uzaklaştırılma gibi bir şey söz konusu olamıyor. Mavi kana alıştıktan sonra oyun içerisinde oynayış açısından öncekine karşılık değişimi göreceğinizden eminiz. Rakibi vurduğunuzu anlama hissiyatı vuruşlarınızın devamını sağlayacaktır.

Birçok oyuncu kırmızı kanı, mavi kan yerine tercih ediyor. Bunun sebebi yıllardır oynadığımız oyunlarda kanı kırmızı olarak görmemizden kaynaklanıyor. Ama mavi kana alıştıktan sonra kırmızı kana geçmek istemeyeceksinizdir.

Oyun içerisinde yapılan bu değişiklik ile birlikte oyun hakkındaki deneyimlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Yapmış olduğunu yorumlar ile sitemizi ziyaret eden oyunculara yol gösterip bize destek olabilirsiniz.

PUBG Tava ile Hayatta Kalma adlı makalemizde ilginizi çekebilir. PUBG Tava ile nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında birkaç yorumumuz mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.