PUBG Lig Sistemi Geliyor

PUBG gelecek yeni güncelleme sonrasında oyun içerisine PUBG Lig Sistemi geliyor olacak. Bu lig içerisinde 8 adet küme bulunacak.. Liglere dahil olabilmek adına 10 lig maçı oynamak gerekiyor.

10 lig maç oynadıktan sonra, oyun içerisinde oynayışınıza göre herhangi bir içerisinde yer almış olacaksınız.

Yeni gelecek olan bu Lig sistemi ile birlikte, oyun içerisinde bir rekabet olacak. Bu rekabet sayesinde oyun canlanacak ve oyuncular tekrardan oyuna bağlanmış olacak. Lig sistemi sayesinde oyuncular kendini geliştirebilmek adına oynamaya başlayacak. Bu sayede oyun içerisinde, oyuna hakim olan oyuncuların sayısı oldukça artacaktır.

Bu gelecek güncellemeyle birlikte, oyun içerisinde Sağ altta bulunan Mini harita, gereğinden daha fazla büyütebilme gibi değişikler yapılabiliyor olacak.

Bunun yanı sıra arkadaş ekleme ekranı üzerine değişiklikler yapılıyor. Yani şöyle diyebiliriz ki ana menü biraz değişiyor olacak.

Oyun içerisinde en büyük hatalardan olan hareket sorunları, iz bırakma sorunları gibi birkaç hata düzeltildi. İz bırakma sorunundan kastımız, oyun içerisinde hareket eden bir oyuncunun, sırtında bulunan çantası ve silahları hareket ettiği yol boyunca arkasında onu takip ediyor. Bu sorundan dolayı diğer oyuncular bu çanta ve silahları takip ederek, bu oyuncuya erişim sağlayabiliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.