PUBG Gece Modu Oldukça Can Yakıyor

PUBG oldukça zevkli olmasının yanı sıra bazı durumlarda oldukça ürkütücü olabiliyor. Ürkütücü durumların daha da artmasını PUBG Gece Modu sağlıyor olacak.

Solo, Duo oyunlarda oyun içerisinde evlerin içine pusmuş oyuncular oldukça fazla. Evleri geçin yollar üzerindeki kulübeler içerisinde bile yer edinebiliyorlar. Ansızın karşınıza çıkınca bu tarz oyuncular pekte bir şey yapılamıyor maalesef. Squad oyunlar da fazla gerçekleşmiyor ama özellikle solo ve duo oyunlarında oldukça fazla.

PUBG Gece Modu ve Gelebilecek Eşya

Oyuncular bundan dolayı çok dikkatli oynamak zorunda kalıyor. Daima tetikte gezmekte fayda olduğunu belirtmek isterim. Bu oyunda ürkmemizi sağlayan bu oyuncular, yakın süreçte gelecek PUBG Gece Modu sayesinde adeta görünmez olmayı planlıyor olabilirler. PUBG Gece Modu ile oyun oldukça değişik bir hal alacağa benziyor. Gece modunun yakın süreçte gelmesi ile birlikte oyuna el feneri gibi yeni eşyalarda geleceği konusunda düşünceler var.

PUBG Gece Modu Nasıl Oynanır?

Gece Modu henüz bilgisayar sürümüne gelmedi. Fakat yakın bir süreçte geleceği söyleniyor. Bu oyun modu şimdilik PUBG Mobile sürümünde mevcut. PUBG Mobile sürümünde oynamak isteyenler birkaç el oyuna girdikten sonra denk geleceklerdir. Bu oyun modunu seçmek gibi bir durum yok, şansa bağlı olarak oyuna girerken random olarak denk geliyor. Gece Modu oldukça zevklidir diye düşünüyoruz, henüz deneme fırsatımız olmadı. PUBG Mobile ne kadar telefondan oynasanız da bilgisayar üzerinden mobil sunucularda oynayanlar oldukça ilerinizde kalıyor. PUBG Mobile PC Üzerinde Oynama adlı makalemizde ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.