PUBG Anahtarlık Oldukça Popüler Oldu

Uzun süredir zirvede olan PUBG zirveyi korumaya devam ediyor. Zirvede oluşu ile birlikte oyuncular PUBG eşyalarına oldukça ilgi duymaya başladı. En çok ilgili duyulan ise PUBG Anahtarlık oldu. Küçük ve hoş duruşları ile anahtarların yanında oldukça iyi duruyor.

PUBG Anahtarlık Çeşitleri

PUBG içerisinde bulunan çoğu eşya anahtarlık haline getirilmiş durumda. Elbette bizim de ilgimizi en çok çeken PUBG Tava Anahtarlığı oldu. Oyun içerisinde yeri ayrı olan tava anahtarlık yanında da şeklini koruyor diyebiliriz. El alışkanlığı olarak anahtarı çevirenler için ayrı bir eğlence sayılabilir.
PUBG Eşyaları ile azda olsa oyunculuğunuzu dışarıda vurmuş sayılabilirsiniz. Çevredeki diğer oyuncular etrafınızda zaten kendini belli edecektir. ( PUBG Anahtarlığını nereden aldın? PUBG Anahtarlık mı o? gibi sorularla çevrenizde olacaktırlar. )

PUBG Tava Anahtarlık

PUBG Tava Anahtarlık

PUBG AKM Anahtarlık

PUBG AKM Anahtarlık

Bunlar gibi birçok PUBG anahtarlık çeşidine de aşağıya ekleyeceğimiz linkler üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Elbette ürünler Türkiye üzerinde de satılıyor. Fakat yurt dışına göre oldukça pahalı. Elbette sizin tercihinize göre yurt dışı linkleri ve Türkiye linkleri olarak 2 şekilde de koyuyor olacağız. Aralarında baya fark var. Beklerim derseniz yurt dışı üzerinden sipariş edebilirsiniz. Yaklaşık olarak 1 ay içerisinde elinize ulaşıyor olacaktır.

Bizim size önerimiz eğer zamanınız varsa yurt dışı üzerinden almanızdır. Bir alışta birden fazla alarak arkadaşlarınıza da hediye etme şansınız olur.

PUBG Tava Anahtarlığı - http://tr.link/6YPC
PUBG 3. Seviye Kask Anahtarlığı - http://tr.link/kVI
PUBG Tüm Anahtarlıklar - http://tr.link/pubganahatarlik1

Oldukça fazla olduğundan hepsini tek tek link olarak ekleyemedik. Doların da yüksek olması nedeni ile biraz pahalılar ama PUBG Tava Anahtarlık ile PUBG 3. Seviye Kask Anahtarlığı oldukça uygun fiyatlı olduğundan onları ayrı olarak ekledik. Bu ikisi dışında diğerleri biraz pahalı. Pahalı olanları Türkiye üzerinde de daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Yakın bir süreç içerisinde sitemiz üzerinde PUBG ile alakalı eşyaların çekilişi olacaktır. Sosyal medya ve sitemiz üzerinden duyurusu yapılacaktır. Takipte kalınız.

PUBG Özel Oyun Kurma Gereksinimleri – Custom Game konusu da ilginizi çekebilir. Özel oyun kurmak için gereken çoğu gereksinimleri karşılayabiliyor olabilirsiniz.

1 yorum
  1. Talha diyor

    PUBG Anahtarlıklar oldukça güzel, oyuncu ortamlarına farklı bir şekil katabiliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.