PUBG AKM Hasarı ve Silah Tekniği

PUBG silahları arasında en tehlikeli silahlardan biri olabilir AKM. PUBG AKM, kullanan kullanıcıya göre oldukça tehlikeli olabiliyor.

Kullanmış olduğu 7.62mm mermileri ile 5.56mm silahlara karşı çok büyük bir fark açıyor. Rakibe gelen birkaç mermi ile ya onu öldürmüşsünüzdür yada sıhhiye basabilmesi için saklanacak kadar fazla vurmuşsunuzdur.

PUBG AKM Teknikleri

Oyun içerisinde AKM ile mümkün olduğunca yakın çatışmada olun. Uzaktaki insanlara AKM ile ateş etmek sıkıntı yaratacaktır. Tutturduğunuz da rakip oyuncu hasarını almış olacaktır fakat AKM oldukça fazla seken bir silah haliyle o kadar sıktığınız mermiden sonra diğer oyuncular bulunduğunuz bölgeye doğru gelecektir. Bu yüzden AKM silahı ile yakın çatışmalarda bulunun.

AKM ile spray işini çözdüğünüzde sürekli olarak akm kullanacağınızdan eminim. AKM sprayini kontrol altına almak biraz zor, bunu spray ata ata alışacaksınızdır. Dibinize gelen adamları pustukları yerden çıkartmayacak kadar seri spray attığınızda zaten orayı alacaksınızdır.

PUBG AKM Hasarı

7.62mm kullanan silahların oyunda çok farklı bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. 5.56mm ile karşılaştırıldığında baya önde kalan bu mermiler rakibe oldukça fazla hasar veriyor. Tabi bu mermileri attığınız yere göre de değişiklik gösteriyor.

PUBG AKM Hasarı social oyuncu
⦁ PUBG AKM silahı oyunda kasksız bir oyuncuya kafadan tek atabiliyor.
⦁ 1. Seviye, 2. Seviye ve 3. Seviye kask kullanan oyunculara ise kafadan 2 atıyor. Kask seviyesi gittikçe artsa da bu silah her türlü şartta 2 kafa atışı ile olayı bitirebiliyor.
⦁ Zırhsız bir oyuncuyu göğüs tarafından vurduğunuzda 2 ile 3 vuruş arasında öldürebilirsiniz.
⦁ 1. Seviye Zırh kullanan bir oyuncuya göğüs tarafına atılan 3 mermi ile öldürebilirsiniz.
⦁ 2. Seviye Zırh kullanan bir oyuncuya göğüs tarafına atılan 4 mermi ile öldürebilirsiniz.
⦁ 3. Seviye Zırh kullanan bir oyuncuya göğüs tarafına atılan 5 mermi ile öldürebilirsiniz.
⦁ Zırh olmayan yerler sayılabilecek el ve ayak bölgelerinden vurma durumuna bakarsak ise buralar 8 mermi atılması gerekiyor.

1 yorum
  1. Mahmut diyor

    Tmm mahiye nmauta beige

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.