PUBG 25 Bad Packet Hatası ve Çözümü

PUBG oynarken arada sırada bazı hatalar ile karşılaşabiliyoruz. Her gelen güncelleme de karşımıza çıkan hatalar da değişebiliyor. Yeni güncellemeden sonra 25 Bad Packet Hatası oldukça fazla karşımıza çıkmaya başladı.

PUBG 25 Bad Packet Hatası ile Karşılaşabileceğiniz Durumlar

  • Bu hatayı alabileceğiniz ilk durum oyunu yeni açmış olduğunuz durum olabilir. Yani PUBG Logo ekranı gözüktükten sonra bu hata ile karşılaşabilirsiniz.
  • Hata ile oyuncuların maç başlamadan önceki 60 saniyelik bekleme alanında karşılabilirsiniz.
  • Oyun başladıktan sonra uçaktan atlarken veya uçak içerisinde bekleme durumunda iken bu hata ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • En kötü durum ise maç başladıktan sonra herhangi bir yerde dururken, etrafı gözetlerken oyunun donması ve ardından hata vermesi.

Genel olarak bu hata ile bu gibi durumlarda karşılaşıyorsunuz. En can sıkıcı olanı ise oyun içerisindeyken bu hata ile karşı karşıya gelmeniz. Tüm eşyalarınızı topladıktan sonra kendinizi çatışmaya hazır hissetmenize rağmen bu hata sizi oyundan soğutabilir maalesef.

PUBG 25 Bad Packet Hatası Çözümü

Bu hatadan kurtulmak aslına bakılacak olursa çok basit. Bu hatanın kaynağı siz sayılmazsınız genel olarak Steam ve PUBG ile kaynaklı bir sorun. Fakat PUBG 25 Bad Packet Hatasından kurtulmanın yolu çok basit.

  • Bu hatadan kurtulmak için ilk çözüm yolunuz Oyunu Yeniden Başlatmak olmalı. Genel olarak oyuncular ilk olarak bunu dener fakat çok nadir sorunu giderdiği görülür.
  • Oyunu Yeniden Başlatmak size çözüm getirmediyse, Steam uygulamasını Yeniden Başlatmayı deneyin. Bu çözüm genellikle başarı ile sonuçlanır. Oyuncuların çoğu bunu yaparak hatadan kurtuldu sayabilirsiniz.
  • Bu çözümler işe yaramadıysa Bilgisayarı Yeniden Başlatmayı denemelisiniz.
  • Tüm bunlar işe yaramadıysa eğer PUBG Dosyalarında bir hata mevcut olabilir. PUBG Yeniden Yüklemek hatanıza çözüm getirebilir. Oyunun dosyalarında bir hata veya eksik varsa bu durumdan dolayı da kaynaklabilir.

Tüm bu çözüm önerileri hatanızı gidermedi ise kullanmakta olduğunuz bir VPN varsa bunu bırakmayı deneyin veya farklı bir VPN kullanmayı denemelisiniz. Tüm bunlar sizi çözüme kavuşturacaktır. Gelecek güncellemeler de hatalardan uzaklaşmak dileğiyle. Oyun içerisinde karşılaşılan bu hatalar cidden çok üzücü bir durum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.