PUBG 11 Temmuz Güncellemesi

Daima gelişim içerisinde olan PUBG yeni güncellemesini de aldı. PUBG 11 Temmuz Güncellemesi ile da bazı şeyler değişmiş oldu.

Oyun içerisinde oluşan bazı hatalar giderildi. Bu hatalardan en çok göze batan iki sorunu da elbet. Sanhok haritasında yaşanan bazı optimizasyon sorunları düzeltildi. Bu sorunun yanı sıra KA sunucusunda ping temelli olan bir sorunda düzeltildi. Artık eşleştirmeler pinglerin eşleşmesi ile birlikte gerçekleşiyor. Yani çoğu oyuncunun pingleri benzer olacaktır. Birçok oyuncu da bu durumu fark etmiştir diye düşünüyoruz.

PUBG 11 Temmuz Güncellemesi Oynanış Değişikliği

  • Oyun içerisinde bulunan araçlardan olan Kamyonet, arazi üzerindeki sürüş performansı arttırıldı.
  • HMS silahları için mevcutta bulunan sıfırlama mesafesi 100 metre olarak güncellendi.
  • Arbalet için sıfırlama mesafesi 25 metre olarak güncellendi.

PUBG 11 Temmuz Güncellemesi Oynanış Değişikliği

PUBG 11 Temmuz Güncellemesi Hata Düzeltmeleri

  • Mevcutta bulunan SLR silahına 4x dürbün takılırken bazı garip bir görünüm oluyordu. Güncelleme ile birlikte 4x dürbün takıldığında artık nişangah garip gözükmeyecek.
  • Araba sürerken sürücü koltuğundan diğer koltuğa geçince nişan alamama sorunu bu güncelleme de düzeltildi.

Son olarak oyun içerisinde bulunan bir hatada unutulmadı. Birçok oyuncu bundan şikayetçiydi. Solo oyunlarda pek sorun olmasa da duo ve squad oyunlarda büyük bir dertti. Takım arkadaşımızı kaldırırken süre sıfırlanması diyebileceğimiz bu hata düzeltildi. Bu hatanın olmasının nedeni ise hileleri durdurmak adına kodlanan bir koddan dolayı olduğu da söyleniyor. Bu gelen güncelleme ile birkaç şey değişti ve oyun daha da güzel olmaya başlıyor. Önümüzdeki güncellemeler ile daha iyi yerlere gelecektir.

PUBG Mobile PC Üzerinde Oynama adlı makalemizde ilginizi çekebilir. PUBG Mobile versiyonunu nasıl bilgisayar üzerinde oynayabileceğiniz hakkında size bir yol gösterecektir.

1 yorum
  1. […] PUBG 11 Temmuz Güncellemesi de ilginizi çekebilir. Oyun içerisinde yeniden birkaç değişiklik yapıldı. […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.