Project Cars 2 Demo Sürümü Artık İndirilebilir

Project Cars 2 birkaç neden dolayı demosu yıllardır modadan düşmüş durumdaydı. Bunların yanısıra, son zamanlarda gündeme gelmiş olan Bethesda’nın Wolfenstein II ile birlikte geri dönecekmiş gibi duruyor. Slightly Mad Studios’da da Project Cars 2 Demo versiyonunu ücretsiz olarak da sunuyor. Bu oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında oynanabiliyor. Project Cars 2 oyununun tam versiyonu Eylül ayında çıkmıştı ve oyunculara 180’in üzerinde araba ile karşılaştırmıştı. Bu arabaların grafikleri efsane olması da yarışları daha heyecanlı hale getiriyordu.

Tüm bunlarla birlikte çıkacak olan demo sürümü için kullanıcılar için üç çeşit araç sınırlı olacak. Bu araçlar  Ferrari 488 GT3Lamborghini Huracan LP610-4 ve Formula Renault 3.5 olarak gözüküyor. Seçilmiş olan bu oyunları yapımcısı tarafından yapılan açıklama da oyun içerisinde çeşitli  hız araçlarına bakış açısı kazandırmak için olduğu belirtiliyor. Seçilen bu araçlar oyunun demo versiyonunu deneyen kullanıcıları tam versiyona ikna edeceğini düşünüyor.

Project Cars 2 Demo Yeni Araç Paketi

 

japanese

Oyuna sahip olan kullanıcılar yeni oyuna eklenmiş olan Japon Araç Paketini de satın alabilirler. Bu araç paketi yalnızca oyunu ön sipariş de sipariş verenler içindir.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.