Hediye İnternet

Turkcell internet, Vodafone internet ve Turk Telekom internet  kampanyalarını ve Hediye internet Fırsatlarını kaçırmayın!

En geniş kapsama alanına sahip olan ve en çok interneti en uygun fiyata veren operatörün seçilmesi, bu konuda oldukça önemlidir. Çünkü aksi takdirde daha az para ödense bile, İnternet kullananın istediği gibi çekmeyecek ve izlemek istediği videolar donacak, sayfalar açılmayacaktır.                                     

Mobil Operatörler birbirleri ile yarış halinde oldukları için, yılın bazı zamanlarında bazı indirimler yaparlar. Bazı markalara sponsor oldukları zaman, o markanın ücretlerini kendi kullanıcıları için düşürürler. Bu tarz indirimler, operatörlere daha çok müşteri kazandırmaktadır. Örneğin Türk Telekom ve Vodafone her hafta kullanıcılarına dakika, sms, internet ve bazı sitelerde indirim gibi olanaklar sağladığı için, tercih edilirler. Turkcell ise kapsama alanı en geniş operatördür. Ayrıca ayın bazı günlerinde, kullanıcılara gittikleri yerde internet kazanabilecekleri bir kapsama alanı oluşturmaktadır.

Turkcell İçin İnternet Kampanyaları

Turkcell operatörler içerisinde en iyi çeken operatördür ve kapsama alanı, diğerleri ile yarıştırılamayacak kadar büyüktür. Fakat diğerlerinden daha pahalı bir operatör olması, tercih edilme oranını biraz daha düşürür. Turkcell İçin İnternet Kampanyaları özellikle gençler için çok fazladır. Yılın bazı zamanlarında, kullanıcılarına bedava internet dağıtması ile dikkat çeken operatör, en çok kapsama alanının genişliği dolayısıyla, özellikle de köylerde yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Turkcell İnternet Kampanyaları öncelikle yeni abonelere tanınmaktadır. Haydi Gel 2019 adı altında verdiği kampanyası faturalı hatlar için geçerlidir. Turkcell’den hat açanlara veya numarasını taşıyanlara fatura dönemi boyunca her ay 1 ila 3 GB arasında internet paket tanımlamaktadır. Turkcell’in en çok internet kazandırdığı uygulama olan BİP sayesinde, kullanıcılar ücretsiz bir şekilde mesajlaşıyor ve her mesajlaşmadan belirli bir internet kazanıyor. Diğer kampanyalardan bir tanesi de, BİP aracılığı ile toplanan puanlar internete çevrilebilmesi.

 

Hattını faturasızdan faturalıya taşıyan kullanıcıların katılabileceği diğer bir kampanya ise, faturaları için 750 dk-1000 sms ve 5 GB paketini tercih etmeleri durumunda her ay düzenli olarak kazanabilecekleri 1 GB’dir. Diğer bir kampanya da, Turkcell çalışanlarının ve yakınlarının kullanabileceği 2000 DK-1000 SMS/MMS ve 18 GB internet içeren tarifedir. Bu tarife, çalışan yakınlarına 76 TL karşılığında verilmektedir. Turkcell’in genel fiyatları düşünüldüğünde, bu tarife oldukça uygun kalmaktadır. Turkcell’in bu yılın sonuna kadar uyguladığı diğer bir tarife ise, hattını 4.5 G’ye çevirenlerin faydalanabileceği bedava 6 ay geçerli 10 GB’dir. Bunun için en yakın şubeden ya da iletişim hattından işlem yapılarak, hat 4.5G’ye çevirilebilir. Tüm kullanıcıların katılabileceği diğer bir tarife de, Turkcell Lifecell’e üye olan tüm kullanıcıların faydalanabileceği tamamen ücretsiz bir kampanya. Turkcell Lifecell’e üye olunduktan sonra, her ayın 14’ü 14.40’ta yapılan çekiliş ile bedava bir sürü hediye kazanma şansı vardır ve katılım tamamen ücretsizdir.

 

Vodafone İçin İnternet Kampanyaları

 

Vodafone kapsama alanı sıralamasında ikinci sırada yer alan ve indirimleriyle ve sponsorluklarıyla dikkat çeken bir operatördür. Vodafone İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır ve sadece internetle sınırlı değildir. Vodafone YemekSepeti, Aras kargo, bazı sinemalar, sosyopix gibi daha da çoğaltılabilen bazı markalar ile anlaşmalıdır. Özellikle Freezone adı altında belirlediği 26 yaş altı kitleye, ciddi indirimler sağlamaktadır. Esnafı ayrı, öğrenciyi ayrı düşündüğü için, çok fazla tercih edilir.

 

Vodafone İnternet Kampanyaları, bakıldığında özellikle öğrenciler için gerçek bir avantajdır. Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanımı daha kolay olan operatör, her hafta çarkı çevir seçeneği sayesinde bedava internet ve indirim dağıtır. İnternet seçenekleri 500 mb ile 5 GB arasında değişmektedir. En fazla haftalık fırsat vermektedir.

 

Vodafone internet olarak olmasa bile, paket olarak ciddi fırsatlar sunar. Örneğin ailesinde bu operatörü kullananlara ekstra indirimler yapar ve bu indirimler sineye çekilemeyecek kadar iyi bir miktara sahiptir.

 

Faturasız İçin İnternet Kampanyaları faturalı kullanıcılarda hissedilen kadar büyük değildir, fakat yine de ödenen ücret diğer operatörler ile kıyaslandığında düşük kalmaktadır. Örneğin 1000 dakika 1000 sms ve 3 GB internet 22 TL ile sınırlanmıştır ve bu paket diğer operatörlerde, 28’den başlamaktadır.

 

Faturalı İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır, çünkü yıllık sözleşme yapılmaktadır ve bu sözleşme sayesinde kullanıcı her ay para ödemek zorunda kalmaktadır. Ödenmeyen ücret olması dahilinde hat geçici olarak kapatılır. Sözleşmeyi bozmak için de, ödenmesi gereken ekstra bir mevla bulunmaktadır. Bu nedenle daha az ücret ödenmektedir. Ayrıca bazı paketler için, ailesinde bu operatörü kullanan kullanıcılara ekstra indirim yapılmaktadır. Bu şekilde 85 TL olan bir paketin 63 TL’ye düştüğü bile vardır. Bunun dışında geçen yıl gelen bir düzenleme ile sınırsız iletişim, sosyal ve youtube paketleri etkinleştirilmiştir. Kullanıcılar isterlerse günlük, haftalık ve aylık olarak sınırsız ek paket elde edebilir. Ya da belirli bir sınır konulmuş paket de alabilir. Örneğin günlük 2GB İletişim Pass paketi ile sınırsız paket arasında bir ücret değişimi mevcut olacaktır.

 

Yeni gelen bir düzenleme ise, eskiden akşam ve sabah olarak ikiye bölünmüş olan internet paketlerine gelmiştir. Önceleri pakete dahil olan 6GB internet sabah 9 ve akşam 9 arasındaki saatler dahilinde ikiye bölünüyordu. Şimdi ise, GB’ler arttırılarak bir düzenleme yapılmıştır ve kullanıcı paketini ikiye bölerken birini normal internet olarak sabit tutmuş, diğerini ise youtube, sosyal ve gamer paketleri ile sınırlandırmıştır. Bu tarifeye ek olarak iletişim pass ücretsiz verilmektedir. Ayrıca sosyal pass paketine İnstagram, Twitter ve Facebook dahil iken, Gamer paketine Youtube ve oyunlar, İletişim paketine ise Whattsapp ve Mesenger dahildir.

 

Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları

Türk Telekom da kullanıcılarına her hafta bedava internet ve dakika dağıtan operatörlerden bir tanesidir. Kapsama alanı Turkcell ve Vodafone kadar geniş değildir fakat özellikle faturasız kullanıcılar için paketleri çok ucuzdur. Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları yanı sıra, Türk Telekom evde internet için de ciddi kampanyalar düzenlemektedir. Örneğin 3 büyük operatör arasında, evde interneti en ucuza sağlayan operatördür.

 

Türk Telekom İnternet Kampanyaları için söylenebilecek en güzel kampanya, Sil-Süpür kampanyasıdır. Kullanıcılar her hafta perşembe günü, bu kampanya ile bedava internet ve dakika kazanmaktadır. Bazı paketleri 1 gün ile sınırlanmışken, bazıları haftalık olarak sınırlanmıştır ve özellikle haftalık kampanyalar kullanıcıları çok rahat ettirmektedir.

 

Türk Telekom’un önemli kampanyalarından bir tanesi Selfy ile yüklenen kontöre 1 GB internet paketi vermesidir. Online işlemlere ilk kez giriş yapanlara da, bedava 1 GB internet vermektedir. Bu pakete sahip olmak için, Online işlemlere girip üye olduktan sonra 5555’e “1 GB KAZAN” yazıp gönderilmesi gerekir. Faturasız hatlara sunduğu olanaklardan diğer bir tanesi de, 15 TL ve üzeri tüm yüklemelerine 1 ile 5 GB arasında internet hediye etmesidir.

 

Türk Telekom’un diğer bir ücretsiz internet kampanyası ise, yeni gelen müşterilerine hediye ettiği 4 GB’dir. Yeni geçen kullanıcıların 2070’e “BALLI 4 GB” yazıp yollamaları gerekmektedir. Hattını 4.5G’ye taşıyan kullanıcılar 1 GB internet kazanırlar. Türk Telekom’dan daha fazla bedava internet kazanmak için, Online işlemler sayfasının sürekli olarak takip edilmesi gerekir.

 

377 Yorumlar
 1. Atajan diyor

  Süpersiniz en ihtiyacım olduğu an da kaptım 10 GB internet. Allah razı olsun sizden.

  1. Esra diyor

   Acil internet

   1. Yok diyor

    Dikti4

   2. ANNEN diyor

    Tt faturasıza bi b.k yok

  2. MUHIDDIN MIHYA diyor

   Çok iyi

  3. Emircan diyor

   Çok iyi

 2. Karam nissaneh diyor

  Turkcell

  1. Barış diyor

   Acil internet

   1. Memo diyor

    Acil

   2. nazlı diyor

    10 GB

   3. Bilal diyor

    10 gb Türk Telekom

 3. Abdurrahman diyor

  10GB

  1. Diyar Aytaç diyor

   10 gb

   1. Tarık diyor

    Turksel can can

  2. Mehmet diyor

   1Gb internet lütfen jdjcjdjfkf

  3. aohm2 diyor

   Çok Iyi

  4. Sinem diyor

   İyi

   1. Rencber diyor

    2KAT

    5555 e yolla Türk tekelom için gecerli

 4. M.sirin diyor

  Iyi

 5. Veysel diyor

  Iyi

 6. Veysel diyor

  Harika

 7. Bilal diyor

  TURKCELL is

  1. Gülçin diyor

   Acil

 8. Umut diyor

  Süper

 9. Emre diyor

  Bedava

 10. Umut diyor

  10gb internet kazanmak istiyorum

  1. Emine diyor

   İnternet gerçekten veriyoru sunuz

   1. Özgür diyor

    Türk telekom 10 gb internet

 11. Umut diyor

  10gb internet kazanmak istiyorum lütfen yanlış olmasın

 12. Zuhal diyor

  İnt olmayınca olmuyor

 13. settar diyor

  Türksel

 14. Yeter diyor

  Harikaaa

  1. Ali diyor

   Nasıl oluyor kardeşim

 15. Bayram diyor

  Türk telekom

 16. Bayram diyor

  Harika

 17. Mehmet arı diyor

  Ehhh işte

 18. Sumeyra diyor

  Turkcell

  1. Cesur diyor

   10 GB

 19. Fatmanur diyor

  Valla bana ne var çarkını 7 defadir donderiyom 7defadir sürpriz cikior ve hiç yararlanamıyor um

  1. Leyla diyor

   Katılıyorum 👍🏻

  2. Veysell diyor

   Al bendende o kadar 15 seferdir çeviriyorum hep süpriz hep süpriz..

  3. Yunus emir diyor

   Sen çevirmeye devam et gelir belki 😉

 20. Hasanalked diyor

  Gp lazim

 21. Halil diyor

  Super

  1. Yusuf diyor

   .

 22. Rıza diyor

  Inşallah gelir

 23. Şaban Sağlam diyor

  Faydalı

 24. salman diyor

  çok iyi

  1. Ömer diyor

   Acil internet

 25. mehmet sinan bahadır diyor

  vodafone

 26. Aleyna diyor

  Nasık yapıcaz

  1. Dogukan diyor

   Ah ah

 27. Hasan diyor

  İyi

 28. Ertuğrul diyor

  Turksel

 29. Umut diyor

  10 gb

 30. Meryem diyor

  Gerçekten geliyor mu

 31. Meryem diyor

  Oluyormu öyle bisey

 32. Fatma diyor

  Nasıl yapılıyor

 33. Öner diyor

  10 GB internet istiyorum

  1. Semihcan diyor

   10gb isterim

  2. Hasan diyor

   Seni keyfin internet 10gb

 34. Ali Şahin diyor

  10 gb türk Telekom

 35. Gulbahar diyor

  Vodafone harika

  1. Enes diyor

   Turkcell

 36. Gulbahar diyor

  Vodafone harika

 37. Halil Deniz diyor

  Çok iyi

 38. Kübra diyor

  Bedava İnternet

  1. Burhan diyor

   Merhabalar

  2. Eren diyor

   Nereden yapılır bulamadım ya çark nereden çeviriliyor?

 39. Samet diyor

  Super

  1. Mert diyor

   Vodafone internet

 40. Mehmet diyor

  Iyi bende yani

 41. HALİL İBRAHİM YAKA diyor

  turkcell internet

 42. Berk diyor

  Çok iyi

 43. Saxvv diyor

  Sa

 44. İsa diyor

  10 GB

 45. Seda diyor

  Çok iyi

 46. Berat diyor

  Turkcell tabikide en iyisi 10 gb internet istiyorum acil

  1. Guven diyor

   Acil 10 cg intrrnet

  2. Sedat diyor

   Vodafone internet

 47. elif diyor

  10gb int istiyorum vodafone

 48. Meryem diyor

  Çok iyi

 49. Arif diyor

  10 gb istiyoruz operatörler.
  VODOFONE

 50. Merve diyor

  Harikaaaa

 51. Nazar diyor

  10 GB istyrm

 52. Yakup Can sevim diyor

  10 gb istiyorum türsel için

 53. 10 gb istiyorum diyor

  İntarnetsiz olmuyo

 54. Gurbet yenigün diyor

  Ya yapamadım yardımcı olun lütfen internetin gelmesi için tl yüklemek şartmı internete ihtiyacım var

 55. Beyza diyor

  10gb internet

 56. Nuri Arslan diyor

  Tabikide Turkcell bu aralar internete ihtiyacım var tabi 🙂

 57. Nisa diyor

  Turkcell acil on GB internete ihtiyacım var

 58. Ali diyor

  Turkcell 10 gb

 59. Guven diyor

  Turkcelden cok memnunum

  1. Rukiye diyor

   Vodafone 10 gb imternet lütfen acil lazımm lütfenn

  2. acil 15gb

 60. Guven diyor

  Acil 10 cg Internet

 61. Yasemin diyor

  İnternett kazanmak istiyorum

 62. Hamza diyor

  Çok iyi olur bu 10gb

 63. Emine diyor

  İnternet gerçekten veriyoru sunuz

  1. Bunyamin diyor

   Gelmiyor dimi ben simdi attim yorumu ama

 64. Elvan diyor

  10 gb

 65. Enise diyor

  10gb

 66. akif diyor

  vodafone

 67. Ali diyor

  Cok iyi

 68. Talha Tuncel diyor

  10 GB Vodofone

 69. Havva diyor

  Türk Telekom faturalı hatlara gayet indirimli biraz kapsama alanı dar ama işimi görüyor bu yeterli

 70. Efe diyor

  10 GB İstiyorum Turkcell

 71. Ceren diyor

  10 GB İnternet istiyorum

 72. Zehra diyor

  10 GB acil

 73. şahan diyor

  10 GB turkcell

 74. Uğur diyor

  Olumlu

 75. Osman diyor

  10 GB TÜRKCELL İNTERNET ACİLLL

 76. ramazan diyor

  10Gb internet istiyorum

 77. Mümin diyor

  10 gb

 78. Emre diyor

  10 GB

 79. Adem diyor

  Türkcell köyde iyi çeker 10GB internet gönderin lütfen

 80. Mazlum çiçek diyor

  Harika

  1. Atila diyor

   10 GB

 81. Abdullah diyor

  Fena değil

 82. Şeyn diyor

  Vodafone harika 10gb hediye internetttt

 83. Yağmur diyor

  10 gb hediye internet vodafone en iyisi harika

 84. Ömer can diyor

  10 gb

 85. Sinem Buse diyor

  Acil 10 gb

  1. Rukiye diyor

   Vodafone 10 gb imternet lütfen acil lazımm

 86. Sınem buse diyor

  10GB

 87. Çağan diyor

  Acil 10 GB bimcell

 88. Habip diyor

  10 GB İnternet

 89. Fatma diyor

  10 Gb İnternet Turkcell

 90. Berkan diyor

  10 gb internet turkcell

 91. Burak diyor

  Vodafone 10GB

 92. Burak diyor

  İnternet

 93. Ozlem diyor

  10 gb internet Türk Telekom

 94. Serkan diyor

  Kesinlikle Turkcell

 95. Ahmet diyor

  Acil internet

 96. Can diyor

  Acil

 97. Mustafa diyor

  Kalite olarak Turkcell ama f/p bakımından Tırkcell çok pahalı..
  Önceden kontür gidicek diye konuşmaya korkardık, şimdi aylık 1000dk nın 100dk kullanıyorum geri kalan 900dk siliniyo. Şimdiki zamanda internete girmeye korkuyoruz, internet bitecek diye. Mobil veriyi kapatıp kullanacağı zaman açan insanlar gördüm. Türkcell sağolsun ek internet paketleri de neredeyse aylık fatura tutarına yakın fiyatı var. Örnek: 100 bin liralık bir araç düşünün, 1 kapısı 25 bin lira. 4 kapısı 100 bin lira. Örnek: aylık telefon faturan 70tl ek internet paketi 30 tl.. 😂

 98. Mehmet diyor

  10 gb turkcell istiyorum acil

 99. Hasam diyor

  10 GB

 100. Berat cicik diyor

  Denicem simdi

 101. Yunus Emre diyor

  Türk Telekom

 102. İSMAİL IŞIK diyor

  10 gb

 103. Ali Çine diyor

  10 gb harika

  1. Kamile diyor

   10 gb turktelekom

 104. Yasin diyor

  10gb

 105. Cengiz diyor

  10 gb

 106. Sena diyor

  10 gb türkcell istiyorum acil

 107. Mahmut diyor

  10Gb

 108. Musa diyor

  Telekom

 109. doğukan diyor

  10 gb

  1. Ahmet diyor

   10 gb geldi

 110. Yasin diyor

  Acil internet

 111. Ahmetcan diyor

  Vodofone

 112. Duygu çetinkaya diyor

  10 gb vodofon

 113. Kadir diyor

  10 Gb internet

 114. Melike diyor

  10GB turkcell

 115. Berna diyor

  Türk Telekom

 116. Hatice diyor

  10 gb

 117. gulistan diyor

  10 GB

 118. mustafa diyor

  10 GB

 119. Mustafa diyor

  Ok

 120. Yusuf diyor

  Türkcell

 121. Yusuf diyor

  Acil

 122. Batuhan diyor

  10 gb türkcell

 123. Adem diyor

  10 gb

 124. Tuncay diyor

  10 GB

 125. Sena diyor

  Türk Telekom 10 GB internetimin son demlerindeyim, hayat kurtarırsınız teşekkürler 🖤

  1. Sena diyor

   Nasıl yaptınız acaba?

 126. Bunyamin diyor

  Vodafone

 127. Esra diyor

  10gb hediyemiii istiyorummmmm

 128. İlker diyor

  10 GB İnternet turkcell

 129. Burak diyor

  En güzeli Turkcell

 130. Halil ibrahim diyor

  10 GB

 131. Sena yavuz diyor

  10 gb

 132. Huseyin diyor

  Internet acil

 133. Oğuzhan diyor

  İyi

 134. Yunus altın diyor

  10 gb internet istiyorum

 135. Hatıra diyor

  Acil

 136. Süheyla diyor

  Turkcell

 137. Hacı diyor

  10 gb İnternet istiyorum

 138. Marif diyor

  Turksel

 139. Saadettin diyor

  10 gb

 140. Erdem öksüz diyor

  10

 141. Cansu diyor

  Acil internet

 142. Gamze diyor

  Vodagone 10 GB internet istiyorum

  1. Betüyel diyor

   Vadafofone ye 10 GB varmış

 143. Damla diyor

  Turkcell 10 GB

 144. Süheyla diyor

  Turkcell çok iyi

 145. Elif diyor

  10gb

 146. Ömer faruk diyor

  Turkcell akar

 147. Murat tosun diyor

  10 gb internet istiyorum

 148. Murat tosun diyor

  Turkcell

  10 gb internet

 149. Burak Ege babacan diyor

  Acil internet

 150. Nevin diyor

  10 gb turkcell

 151. Fatmanur diyor

  10 GB TURKCELL

 152. Öznur diyor

  10 gb vodafone

 153. Esma diyor

  2KAT

 154. Mervess diyor

  10gb Vodafone

 155. Alperen diyor

  10 GB

 156. Fatma kalfa diyor

  10gb

 157. Yeter diyor

  İnternet istiyorum bende

 158. Hasan diyor

  10 gb turkcell

 159. Murro diyor

  10 GB

 160. Eren diyor

  10 GB Vodafone

 161. Rabia diyor

  10gb türkcell

 162. Rabia diyor

  10gb türkcell…

 163. Kemal diyor

  Yeni turkcelliyim 10 gb

 164. YASIN diyor

  10GB

 165. Efe diyor

  10gb

 166. Efe diyor

  10gb

 167. Kürşat Atılgan diyor

  10 GB intarnet Türk Telekom

 168. Bilal diyor

  10 gb Türk Telekom

 169. Şakir diyor

  Banada banada turkcell

 170. viol shpyou diyor

  Vodafone harika

 171. Recep diyor

  10 gb

 172. Eda diyor

  10 gb

 173. Zeyunep diyor

  10 gb vodafone

 174. amr diyor

  nice

 175. amro diyor

  10 Gb türkcell

 176. Gülşah diyor

  Vodofone internet istiyorum bende fakat kimse nasıl olduğunu yazmamış ki 😔

 177. Mehmet diyor

  10 GB Vodafone

 178. Ahmet Boğa diyor

  Vodafone 10gb internet istiyorum

  1. Ela diyor

   Vodafone 10 gb Acil internet

 179. Rojhat diyor

  Vodafone 10 GB internet

 180. şemsettin diyor

  internet

 181. 💫ELiF💫 diyor

  Turkcell çok iyi 🌟

 182. Sena diyor

  10GB vodafone

 183. Emir diyor

  Turkcell 10 GB internet

 184. Ayhan diyor

  Vodafone 10 gb internet

 185. Harun diyor

  10GB

 186. FURKAN GÜRLER diyor

  Acil 10 gb internet

 187. Fatmanur diyor

  10 gb türk telekom

 188. Sefa diyor

  Vodafone 2 GB yeterli acill lutfen

 189. Yasin diyor

  Vodafone 10 GB İnternet

 190. Ümmühani diyor

  Türktelekom 10gb internet istiyorum acil

 191. Ferhat diyor

  vodefone 10gb hediye paketi istiyorum

 192. Berat diyor

  Türk telekom 10 GB internet

 193. Ömer Ay diyor

  Acil İnternet

 194. Ceylan diyor

  Turkcell internet lazım acil

 195. Havva diyor

  10GB

 196. Utku diyor

  10 gb

 197. Ömer diyor

  İnternet

 198. Ömer diyor

  Vodafone 10 gb internet

 199. 05383180067 diyor

  İnternet tucell

 200. Yusuf diyor

  10 gb turkcell

 201. B**** diyor

  Vodafone 10 gb

 202. Mehmet Ali diyor

  guzelmiş

 203. Mustafa a diyor

  Axil q0 gb Vodafone

 204. Ömer diyor

  10 GB Turkcell

 205. Mehmet diyor

  Acil internet vodafone

 206. Şaban diyor

  10 gb istiyorum

 207. Mehmet diyor

  Turkcel 10gb internet istiyorum

 208. Barış diyor

  10 gb internet vodofone

 209. Cihan diyor

  Türktelekom internet

 210. Musab diyor

  Vodafone 10GB

 211. Yağız kiltan diyor

  Acil

 212. Sıla diyor

  10 gb istiyorum vodafone

 213. Yakup diyor

  İnternet ve dakikada çekim gücü türkcell üzerine hat tanımam ..

 214. Göksu diyor

  VODAFONE 10 GB

 215. Göksu diyor

  VODAFONE 10 GB İNTERNET

 216. Soner diyor

  Vodafone faturalı 10 gb internet

 217. Mert diyor

  İnternet..Vodafone

 218. Kuddi diyor

  Vodafone 10 GB internet

 219. Abdullah Furkan diyor

  Türk Telekom’ da Üçretsiz İnternet Paketleri Var mı Acaba? Bilen Yorum Atsın

 220. Hayat diyor

  10 gb internet istiyorum…

 221. Ruhi ince diyor

  Bedava 10 GB internet Vodafone

 222. Adem diyor

  10 GB

 223. Fatih diyor

  10 GB Türkcell

 224. Emre diyor

  Vodafone 10 gb internet istiyorum lütfen

 225. Oğuzhan diyor

  10 gb gelsin

 226. Murat pektas diyor

  Vodofone 10 GB internet

 227. ferhat esmer diyor

  Vodafone

 228. Coşkun diyor

  Acill interner

 229. Meryem diyor

  Banada acilll

 230. berkay diyor

  10 GB internet

 231. berkay diyor

  10 GB internet ver

 232. Osman diyor

  10gb internet bedava

 233. Osmanersoy diyor

  Bedava 10gb türktelekom internet

 234. Serpil diyor

  Ne olur gelsın

 235. Serpil diyor

  Ne olur gelsın lutfen çok ihtıyacım var

 236. ajsen diyor

  vodafone 10 gb

 237. Burak diyor

  VODOFONE İNTERNET 10GB

 238. Abdullah diyor

  İnternet

 239. Yekta utku diyor

  Vodafone 10 GB internet

 240. Muhammet Ali diyor

  Vodafone 10 GB internet

 241. Ertuğrul Akça diyor

  Vodafone 10 GB internet

 242. ömer faruk özdemir diyor

  10 GB internet vodafone

 243. fatih diyor

  10 gb

 244. Hüseyin Yılmaz diyor

  Turkcell 10 GB

 245. levent diyor

  10gb vodofone

 246. Zülal diyor

  Vodafone devreden tarife internet yetmiyor

 247. Yasin diyor

  10 GB Türk Telekom

 248. Efe ERDEMİR diyor

  10 GB VODAFONE

 249. kenan diyor

  işalah olur

 250. Can diyor

  10gb vodafon internet istiyom

 251. Süplvm diyor

  10Gb acil

 252. Cihat diyor

  10 gb vodafon lütfen

 253. Gizem diyor

  10 gb vodafone

 254. Enes diyor

  10 GB TürkTelekom

 255. Hüseyin dolaş diyor

  Lütfen 5 gb

 256. Esra diyor

  Vodafonden çok memnunum 😊kaliteyi ucuza alıyorum

 257. Mehmet cihan altun diyor

  Turkceel internet acil lütfen 1GB

 258. Seyit Mubammed diyor

  10 GB vodafone

 259. Recep diyor

  10GB TürkTelekom

 260. Harun diyor

  Çok iyi

 261. Harun diyor

  Muhteşem

 262. Arda diyor

  10 GB Türk Telekom

 263. Muhammed diyor

  Türkcell

 264. 10 gb diyor

  Ben 10 gb turkcell için istiyorum

 265. Huseyin diyor

  Lutfen bana Internet verin

 266. Mehmet diyor

  10 GB isyiyorum

 267. Abdurrahim diyor

  10 GB Vodafone dan

 268. Arda diyor

  10 GB vodafone.

 269. Ardayuksel diyor

  10 GB vodafone dan

 270. Mr pasha diyor

  10 GB Türktelekom

 271. RIZA diyor

  12 GB gerekli acil

 272. Musa diyor

  10 GB Vodafone

 273. zaza diyor

  turk telekom

 274. Mehmet diyor

  Acil İnternet

 275. Kayra diyor

  Turkcell

 276. Belgin diyor

  Vodafone makul bir gb🙏

 277. Rengin diyor

  Çok iyi

 278. Bayaram diyor

  Interenet

 279. Halit diyor

  Cok guzel bana geldi

 280. Umut diyor

  Internet acil

 281. Umut diyor

  Vodafone makul 1 gb

 282. Hüseyin diyor

  🙄🙄

 283. Sevket diyor

  10 GB internet

 284. Beyaz diyor

  Turkcell 10 GB internet istiyorum

 285. Abdullah ONAT diyor

  10 GB internet

 286. büşra diyor

  çok iyi

 287. büşra diyor

  Vodafone 10 gb

 288. Erdal diyor

  Vodafone 10 gb istiyorum tesekkurler

 289. Yasin diyor

  Vodofone 10 gb istiyorum

 290. Uduk diyor

  10 GB Vodafone

 291. Leyla diyor

  1 gb

 292. Cennet diyor

  10 GB Vodafone

 293. Yunus diyor

  TURKCELL favorimdir çünkü çok iyi çekiyor ve alt yapısı sağlamdır ( acil 10 GB internet lazım )

 294. Ezgi diyor

  Vodefone

 295. Ezgi diyor

  10 gb vodafone

 296. Sefa bolat diyor

  Türk Telekom 10 GB istiyorum

 297. mehmet diyor

  vodafon 10 gb istiyorum nasil olacak biri mesaz atsın

 298. Sevim diyor

  10 GB internet Vodofone

 299. Serkan diyor

  Vodafone 10 gb istiyorum acill!!!

 300. Mustafa diyor

  12CB TÜRK TELEKOM

 301. Busra diyor

  10 gb turk telekom

 302. Aydın diyor

  10 GB internet

 303. Aydın diyor

  Vodafone 10 GB İnternet

 304. Eda diyor

  10 GB

 305. Sami özdemir diyor

  Vodafone 10 gb istiyorum acill

 306. Diyarbakır diyor

  Türk telekom 10 GB internet

 307. Ömer diyor

  Türk telekom 10 gb istiyorum

 308. Asli aydin diyor

  10gb

 309. Elmir diyor

  Genc

 310. Enes diyor

  acil bedava internet lazım türktelekom

 311. Atakan diyor

  Turkcell

 312. aynur diyor

  Turk telekom

 313. zeynep diyor

  10 gb internet turk telekom

 314. Cansu diyor

  Cok guzel

 315. Murat diyor

  İnternete ihtiyacım. Varr

 316. Murat diyor

  Vodafone internett nasılsın

 317. memet diyor

  nasıl yapacaz paketi

 318. memet diyor

  100 gb isteyen bana numara göndersin ben yardımcı olurum

 319. Ahmet Tekin diyor

  10Gg

 320. Ahmet Tekin diyor

  Vedofon 10 gb

 321. Hatice diyor

  Bana 1000sms 2000dakika istiyom

 322. ziya diyor

  10GB NET

 323. Muzo diyor

  Süper

 324. Osman diyor

  Huawei

 325. Ramazan diyor

  Acil İnternet

 326. Arif diyor

  Acil bana da lazim

 327. Yunusemre diyor

  İnternet nasıl veriliyor Vodafone

 328. Yusuf diyor

  Türk Telekom 10 GB internet çok acil olsun

 329. Esmanur diyor

  ACIL INTERNET

 330. Layda diyor

  İntetnet

 331. Armağan diyor

  10 GB İnternet

 332. Ksksks diyor

  İnternet

 333. Ahmet diyor

  10 GB

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.