Hediye İnternet

Mobil Operatörlerin İnternet Kampanyaları yazımızda Turkcell internet, Vodafone internet ve Turk Telekom internet ile ilgili detayları bulacaksınız.

En geniş kapsama alanına sahip olan ve en çok interneti en uygun fiyata veren operatörün seçilmesi, bu konuda oldukça önemlidir. Çünkü aksi takdirde daha az para ödense bile, İnternet kullananın istediği gibi çekmeyecek ve izlemek istediği videolar donacak, sayfalar açılmayacaktır.                                     

Mobil Operatörler birbirleri ile yarış halinde oldukları için, yılın bazı zamanlarında bazı indirimler yaparlar. Bazı markalara sponsor oldukları zaman, o markanın ücretlerini kendi kullanıcıları için düşürürler. Bu tarz indirimler, operatörlere daha çok müşteri kazandırmaktadır. Örneğin Türk Telekom ve Vodafone her hafta kullanıcılarına dakika, sms, internet ve bazı sitelerde indirim gibi olanaklar sağladığı için, tercih edilirler. Turkcell ise kapsama alanı en geniş operatördür. Ayrıca ayın bazı günlerinde, kullanıcılara gittikleri yerde internet kazanabilecekleri bir kapsama alanı oluşturmaktadır.

Turkcell İçin İnternet Kampanyaları

Turkcell operatörler içerisinde en iyi çeken operatördür ve kapsama alanı, diğerleri ile yarıştırılamayacak kadar büyüktür. Fakat diğerlerinden daha pahalı bir operatör olması, tercih edilme oranını biraz daha düşürür. Turkcell İçin İnternet Kampanyaları özellikle gençler için çok fazladır. Yılın bazı zamanlarında, kullanıcılarına bedava internet dağıtması ile dikkat çeken operatör, en çok kapsama alanının genişliği dolayısıyla, özellikle de köylerde yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Turkcell İnternet Kampanyaları öncelikle yeni abonelere tanınmaktadır. Haydi Gel 2019 adı altında verdiği kampanyası faturalı hatlar için geçerlidir. Turkcell’den hat açanlara veya numarasını taşıyanlara fatura dönemi boyunca her ay 1 ila 3 GB arasında internet paket tanımlamaktadır. Turkcell’in en çok internet kazandırdığı uygulama olan BİP sayesinde, kullanıcılar ücretsiz bir şekilde mesajlaşıyor ve her mesajlaşmadan belirli bir internet kazanıyor. Diğer kampanyalardan bir tanesi de, BİP aracılığı ile toplanan puanlar internete çevrilebilmesi.

 

Hattını faturasızdan faturalıya taşıyan kullanıcıların katılabileceği diğer bir kampanya ise, faturaları için 750 dk-1000 sms ve 5 GB paketini tercih etmeleri durumunda her ay düzenli olarak kazanabilecekleri 1 GB’dir. Diğer bir kampanya da, Turkcell çalışanlarının ve yakınlarının kullanabileceği 2000 DK-1000 SMS/MMS ve 18 GB internet içeren tarifedir. Bu tarife, çalışan yakınlarına 76 TL karşılığında verilmektedir. Turkcell’in genel fiyatları düşünüldüğünde, bu tarife oldukça uygun kalmaktadır. Turkcell’in bu yılın sonuna kadar uyguladığı diğer bir tarife ise, hattını 4.5 G’ye çevirenlerin faydalanabileceği bedava 6 ay geçerli 10 GB’dir. Bunun için en yakın şubeden ya da iletişim hattından işlem yapılarak, hat 4.5G’ye çevirilebilir. Tüm kullanıcıların katılabileceği diğer bir tarife de, Turkcell Lifecell’e üye olan tüm kullanıcıların faydalanabileceği tamamen ücretsiz bir kampanya. Turkcell Lifecell’e üye olunduktan sonra, her ayın 14’ü 14.40’ta yapılan çekiliş ile bedava bir sürü hediye kazanma şansı vardır ve katılım tamamen ücretsizdir.

 

Vodafone İçin İnternet Kampanyaları

 

Vodafone kapsama alanı sıralamasında ikinci sırada yer alan ve indirimleriyle ve sponsorluklarıyla dikkat çeken bir operatördür. Vodafone İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır ve sadece internetle sınırlı değildir. Vodafone YemekSepeti, Aras kargo, bazı sinemalar, sosyopix gibi daha da çoğaltılabilen bazı markalar ile anlaşmalıdır. Özellikle Freezone adı altında belirlediği 26 yaş altı kitleye, ciddi indirimler sağlamaktadır. Esnafı ayrı, öğrenciyi ayrı düşündüğü için, çok fazla tercih edilir.

 

Vodafone İnternet Kampanyaları, bakıldığında özellikle öğrenciler için gerçek bir avantajdır. Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanımı daha kolay olan operatör, her hafta çarkı çevir seçeneği sayesinde bedava internet ve indirim dağıtır. İnternet seçenekleri 500 mb ile 5 GB arasında değişmektedir. En fazla haftalık fırsat vermektedir.

 

Vodafone internet olarak olmasa bile, paket olarak ciddi fırsatlar sunar. Örneğin ailesinde bu operatörü kullananlara ekstra indirimler yapar ve bu indirimler sineye çekilemeyecek kadar iyi bir miktara sahiptir.

 

Faturasız İçin İnternet Kampanyaları faturalı kullanıcılarda hissedilen kadar büyük değildir, fakat yine de ödenen ücret diğer operatörler ile kıyaslandığında düşük kalmaktadır. Örneğin 1000 dakika 1000 sms ve 3 GB internet 22 TL ile sınırlanmıştır ve bu paket diğer operatörlerde, 28’den başlamaktadır.

 

Faturalı İçin İnternet Kampanyaları çok fazladır, çünkü yıllık sözleşme yapılmaktadır ve bu sözleşme sayesinde kullanıcı her ay para ödemek zorunda kalmaktadır. Ödenmeyen ücret olması dahilinde hat geçici olarak kapatılır. Sözleşmeyi bozmak için de, ödenmesi gereken ekstra bir mevla bulunmaktadır. Bu nedenle daha az ücret ödenmektedir. Ayrıca bazı paketler için, ailesinde bu operatörü kullanan kullanıcılara ekstra indirim yapılmaktadır. Bu şekilde 85 TL olan bir paketin 63 TL’ye düştüğü bile vardır. Bunun dışında geçen yıl gelen bir düzenleme ile sınırsız iletişim, sosyal ve youtube paketleri etkinleştirilmiştir. Kullanıcılar isterlerse günlük, haftalık ve aylık olarak sınırsız ek paket elde edebilir. Ya da belirli bir sınır konulmuş paket de alabilir. Örneğin günlük 2GB İletişim Pass paketi ile sınırsız paket arasında bir ücret değişimi mevcut olacaktır.

 

Yeni gelen bir düzenleme ise, eskiden akşam ve sabah olarak ikiye bölünmüş olan internet paketlerine gelmiştir. Önceleri pakete dahil olan 6GB internet sabah 9 ve akşam 9 arasındaki saatler dahilinde ikiye bölünüyordu. Şimdi ise, GB’ler arttırılarak bir düzenleme yapılmıştır ve kullanıcı paketini ikiye bölerken birini normal internet olarak sabit tutmuş, diğerini ise youtube, sosyal ve gamer paketleri ile sınırlandırmıştır. Bu tarifeye ek olarak iletişim pass ücretsiz verilmektedir. Ayrıca sosyal pass paketine İnstagram, Twitter ve Facebook dahil iken, Gamer paketine Youtube ve oyunlar, İletişim paketine ise Whattsapp ve Mesenger dahildir.

 

Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları

Türk Telekom da kullanıcılarına her hafta bedava internet ve dakika dağıtan operatörlerden bir tanesidir. Kapsama alanı Turkcell ve Vodafone kadar geniş değildir fakat özellikle faturasız kullanıcılar için paketleri çok ucuzdur. Türk Telekom İçin İnternet Kampanyaları yanı sıra, Türk Telekom evde internet için de ciddi kampanyalar düzenlemektedir. Örneğin 3 büyük operatör arasında, evde interneti en ucuza sağlayan operatördür.

 

Türk Telekom İnternet Kampanyaları için söylenebilecek en güzel kampanya, Sil-Süpür kampanyasıdır. Kullanıcılar her hafta perşembe günü, bu kampanya ile bedava internet ve dakika kazanmaktadır. Bazı paketleri 1 gün ile sınırlanmışken, bazıları haftalık olarak sınırlanmıştır ve özellikle haftalık kampanyalar kullanıcıları çok rahat ettirmektedir.

 

Türk Telekom’un önemli kampanyalarından bir tanesi Selfy ile yüklenen kontöre 1 GB internet paketi vermesidir. Online işlemlere ilk kez giriş yapanlara da, bedava 1 GB internet vermektedir. Bu pakete sahip olmak için, Online işlemlere girip üye olduktan sonra 5555’e “1 GB KAZAN” yazıp gönderilmesi gerekir. Faturasız hatlara sunduğu olanaklardan diğer bir tanesi de, 15 TL ve üzeri tüm yüklemelerine 1 ile 5 GB arasında internet hediye etmesidir.

 

Türk Telekom’un diğer bir ücretsiz internet kampanyası ise, yeni gelen müşterilerine hediye ettiği 4 GB’dir. Yeni geçen kullanıcıların 2070’e “BALLI 4 GB” yazıp yollamaları gerekmektedir. Hattını 4.5G’ye taşıyan kullanıcılar 1 GB internet kazanırlar. Türk Telekom’dan daha fazla bedava internet kazanmak için, Online işlemler sayfasının sürekli olarak takip edilmesi gerekir.

 

187 Comments
 1. Atajan says

  Harika

  1. Esra says

   Acil internet

   1. Yok says

    Dikti4

   2. ANNEN says

    Tt faturasıza bi b.k yok

  2. MUHIDDIN MIHYA says

   Çok iyi

 2. Karam nissaneh says

  Turkcell

  1. Barış says

   Acil internet

   1. Memo says

    Acil

   2. nazlı says

    10 GB

 3. Abdurrahman says

  10GB

  1. Diyar Aytaç says

   10 gb

   1. Tarık says

    Turksel can can

  2. Mehmet says

   1Gb internet lütfen jdjcjdjfkf

  3. aohm2 says

   Çok Iyi

  4. Sinem says

   İyi

   1. Rencber says

    2KAT

    5555 e yolla Türk tekelom için gecerli

 4. M.sirin says

  Iyi

 5. Veysel says

  Iyi

 6. Veysel says

  Harika

 7. Bilal says

  TURKCELL is

  1. Gülçin says

   Acil

 8. Umut says

  Süper

 9. Emre says

  Bedava

 10. Umut says

  10gb internet kazanmak istiyorum

  1. Emine says

   İnternet gerçekten veriyoru sunuz

 11. Umut says

  10gb internet kazanmak istiyorum lütfen yanlış olmasın

 12. Zuhal says

  İnt olmayınca olmuyor

 13. settar says

  Türksel

 14. Yeter says

  Harikaaa

  1. Ali says

   Nasıl oluyor kardeşim

 15. Bayram says

  Türk telekom

 16. Bayram says

  Harika

 17. Mehmet arı says

  Ehhh işte

 18. Sumeyra says

  Turkcell

  1. Cesur says

   10 GB

 19. Fatmanur says

  Valla bana ne var çarkını 7 defadir donderiyom 7defadir sürpriz cikior ve hiç yararlanamıyor um

  1. Leyla says

   Katılıyorum 👍🏻

  2. Veysell says

   Al bendende o kadar 15 seferdir çeviriyorum hep süpriz hep süpriz..

  3. Yunus emir says

   Sen çevirmeye devam et gelir belki 😉

 20. Hasanalked says

  Gp lazim

 21. Halil says

  Super

  1. Yusuf says

   .

 22. Rıza says

  Inşallah gelir

 23. Şaban Sağlam says

  Faydalı

 24. salman says

  çok iyi

  1. Ömer says

   Acil internet

 25. mehmet sinan bahadır says

  vodafone

 26. Aleyna says

  Nasık yapıcaz

  1. Dogukan says

   Ah ah

 27. Hasan says

  İyi

 28. Ertuğrul says

  Turksel

 29. Umut says

  10 gb

 30. Meryem says

  Gerçekten geliyor mu

 31. Meryem says

  Oluyormu öyle bisey

 32. Fatma says

  Nasıl yapılıyor

 33. Öner says

  10 GB internet istiyorum

  1. Semihcan says

   10gb isterim

 34. Ali Şahin says

  10 gb türk Telekom

 35. Gulbahar says

  Vodafone harika

  1. Enes says

   Turkcell

 36. Gulbahar says

  Vodafone harika

 37. Halil Deniz says

  Çok iyi

 38. Kübra says

  Bedava İnternet

  1. Burhan says

   Merhabalar

  2. Eren says

   Nereden yapılır bulamadım ya çark nereden çeviriliyor?

 39. Samet says

  Super

 40. Mehmet says

  Iyi bende yani

 41. HALİL İBRAHİM YAKA says

  turkcell internet

 42. Berk says

  Çok iyi

 43. Saxvv says

  Sa

 44. İsa says

  10 GB

 45. Seda says

  Çok iyi

 46. Berat says

  Turkcell tabikide en iyisi 10 gb internet istiyorum acil

  1. Guven says

   Acil 10 cg intrrnet

  2. Sedat says

   Vodafone internet

 47. elif says

  10gb int istiyorum vodafone

 48. Meryem says

  Çok iyi

 49. Arif says

  10 gb istiyoruz operatörler.
  VODOFONE

 50. Merve says

  Harikaaaa

 51. Nazar says

  10 GB istyrm

 52. Yakup Can sevim says

  10 gb istiyorum türsel için

 53. 10 gb istiyorum says

  İntarnetsiz olmuyo

 54. Gurbet yenigün says

  Ya yapamadım yardımcı olun lütfen internetin gelmesi için tl yüklemek şartmı internete ihtiyacım var

 55. Beyza says

  10gb internet

 56. Nuri Arslan says

  Tabikide Turkcell bu aralar internete ihtiyacım var tabi 🙂

 57. Nisa says

  Turkcell acil on GB internete ihtiyacım var

 58. Ali says

  Turkcell 10 gb

 59. Guven says

  Turkcelden cok memnunum

 60. Guven says

  Acil 10 cg Internet

 61. Yasemin says

  İnternett kazanmak istiyorum

 62. Hamza says

  Çok iyi olur bu 10gb

 63. Emine says

  İnternet gerçekten veriyoru sunuz

  1. Bunyamin says

   Gelmiyor dimi ben simdi attim yorumu ama

 64. Elvan says

  10 gb

 65. Enise says

  10gb

 66. akif says

  vodafone

 67. Ali says

  Cok iyi

 68. Talha Tuncel says

  10 GB Vodofone

 69. Havva says

  Türk Telekom faturalı hatlara gayet indirimli biraz kapsama alanı dar ama işimi görüyor bu yeterli

 70. Efe says

  10 GB İstiyorum Turkcell

 71. Ceren says

  10 GB İnternet istiyorum

 72. Zehra says

  10 GB acil

 73. şahan says

  10 GB turkcell

 74. Uğur says

  Olumlu

 75. Osman says

  10 GB TÜRKCELL İNTERNET ACİLLL

 76. ramazan says

  10Gb internet istiyorum

 77. Mümin says

  10 gb

 78. Emre says

  10 GB

 79. Adem says

  Türkcell köyde iyi çeker 10GB internet gönderin lütfen

 80. Mazlum çiçek says

  Harika

  1. Atila says

   10 GB

 81. Abdullah says

  Fena değil

 82. Şeyn says

  Vodafone harika 10gb hediye internetttt

 83. Yağmur says

  10 gb hediye internet vodafone en iyisi harika

 84. Ömer can says

  10 gb

 85. Sinem Buse says

  Acil 10 gb

 86. Sınem buse says

  10GB

 87. Çağan says

  Acil 10 GB bimcell

 88. Habip says

  10 GB İnternet

 89. Fatma says

  10 Gb İnternet Turkcell

 90. Berkan says

  10 gb internet turkcell

 91. Burak says

  Vodafone 10GB

 92. Burak says

  İnternet

 93. Ozlem says

  10 gb internet Türk Telekom

 94. Serkan says

  Kesinlikle Turkcell

 95. Ahmet says

  Acil internet

 96. Can says

  Acil

 97. Mustafa says

  Kalite olarak Turkcell ama f/p bakımından Tırkcell çok pahalı..
  Önceden kontür gidicek diye konuşmaya korkardık, şimdi aylık 1000dk nın 100dk kullanıyorum geri kalan 900dk siliniyo. Şimdiki zamanda internete girmeye korkuyoruz, internet bitecek diye. Mobil veriyi kapatıp kullanacağı zaman açan insanlar gördüm. Türkcell sağolsun ek internet paketleri de neredeyse aylık fatura tutarına yakın fiyatı var. Örnek: 100 bin liralık bir araç düşünün, 1 kapısı 25 bin lira. 4 kapısı 100 bin lira. Örnek: aylık telefon faturan 70tl ek internet paketi 30 tl.. 😂

 98. Mehmet says

  10 gb turkcell istiyorum acil

 99. Hasam says

  10 GB

 100. Berat cicik says

  Denicem simdi

 101. Yunus Emre says

  Türk Telekom

 102. İSMAİL IŞIK says

  10 gb

 103. Ali Çine says

  10 gb harika

 104. Yasin says

  10gb

 105. Cengiz says

  10 gb

 106. Sena says

  10 gb türkcell istiyorum acil

 107. Mahmut says

  10Gb

 108. Musa says

  Telekom

 109. doğukan says

  10 gb

  1. Ahmet says

   10 gb geldi

 110. Yasin says

  Acil internet

 111. Ahmetcan says

  Vodofone

 112. Duygu çetinkaya says

  10 gb vodofon

 113. Kadir says

  10 Gb internet

 114. Melike says

  10GB turkcell

 115. Berna says

  Türk Telekom

 116. Hatice says

  10 gb

 117. gulistan says

  10 GB

 118. mustafa says

  10 GB

 119. Mustafa says

  Ok

 120. Yusuf says

  Türkcell

 121. Yusuf says

  Acil

 122. Batuhan says

  10 gb türkcell

 123. Adem says

  10 gb

 124. Tuncay says

  10 GB

 125. Sena says

  Türk Telekom 10 GB internetimin son demlerindeyim, hayat kurtarırsınız teşekkürler 🖤

 126. Bunyamin says

  Vodafone

 127. Esra says

  10gb hediyemiii istiyorummmmm

 128. İlker says

  10 GB İnternet turkcell

 129. Burak says

  En güzeli Turkcell

 130. Halil ibrahim says

  10 GB

 131. Sena yavuz says

  10 gb

 132. Huseyin says

  Internet acil

 133. Oğuzhan says

  İyi

 134. Yunus altın says

  10 gb internet istiyorum

 135. Hatıra says

  Acil

 136. Süheyla says

  Turkcell

 137. Hacı says

  10 gb İnternet istiyorum

 138. Marif says

  Turksel

 139. Saadettin says

  10 gb

 140. Erdem öksüz says

  10

 141. Cansu says

  Acil internet

 142. Gamze says

  Vodagone 10 GB internet istiyorum

 143. Damla says

  Turkcell 10 GB

 144. Süheyla says

  Turkcell çok iyi

 145. Elif says

  10gb

 146. Ömer faruk says

  Turkcell akar

 147. Murat tosun says

  10 gb internet istiyorum

 148. Murat tosun says

  Turkcell

  10 gb internet

 149. Burak Ege babacan says

  Acil internet

 150. Nevin says

  10 gb turkcell

 151. Fatmanur says

  10 GB TURKCELL

 152. Öznur says

  10 gb vodafone

 153. Esma says

  2KAT

 154. Mervess says

  10gb Vodafone

 155. Alperen says

  10 GB

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.