Mob Rule Classic Belirli Süreliğine Ücretsiz

Merhaba değerli Social Oyuncu takipçileri , steam marketinde Mob Rule Classic adlı oyun belirli süreliğine ücretsiz oldu. Bu oyunu marketten alırsanız eğer oyun ömür boyu sizde kalacaktır.

Oyun 1930’lu yılların Amerikası olarak nitelendiriliyor.Bir kasabadaki olayları yönettiğimiz bu oyunda halkın isyanını önlemek adına yapmış olduğumuz hamleleri dikkatli seçmemiz gerekmektedir.

Mob Rule Classic Oyununu Buradan Alabilirsiniz

Başka bir makalemiz olan iPhone X’deki Ekran Çıkıntısı Yeni Modellerde Gözükmeyecek da ilginizi çekebilir.

Bu tarz ücretsiz oyunlarının sitemizde paylaşılmasında bir istek veya şikayetiniz varsa bizimle iletişime geçerseniz eğer sizler için daha iyi paylaşımlarda bulanabilir. Bizimle iletişime geçebilmek adına iletişim sayfasındaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

3 Comments
  1. Salih Aras says

    Hocam ücretsiz oyunlar olduğunda bizi sık sık haberdar edin lütfen, bloğunuzu her gün takip ediyorum yeni bir şey var mı diyerekten, ücretsiz oyunlar olduğunda hemen bağlanıyorum teşekkürler

  2. Melih Özdoğan says

    Ücretsiz oyunlardan bir tane daha 🙂 Sayenizde bunları hiç kaçırmıyorum oyunlar hakkında en detaylı anlatımları hep sizin bloğunuzda buluyorum. Hocam bizi yeni ücretsiz oyunlar olduğunda haberdar ederseniz çok sevinirim teşekkürler

  3. Sedef Ekin says

    Ücretsiz oyun ararken kendimi burada buldum bloğu hemen takibe alıyorum çok güzel şeyler var ben oyun tutkunu olduğum için ücretsiz görünce anında siteye girdim çok teşekkürler devamını da bekliyoruz :))

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.