League Of Legends Youtuber Simgeleri Dağıtıma Çıktı

League Of Legends içerisinde birçok oyuncu görünüme oldukça önem veriyor. Oyun içerisindeki kostüm ve totemlerin yanı sıra Simgelere de diğerlerine oranla talep geliyor. League Of Legends Youtuber Simgeleri de bu simgelere eşlik edecek yeni simgeler olarak ortaya çıktı.

Birçok simge mağazada satılıyor, bazıları görevlerden elde ediliyor. Bazıları ise değerli kostümlerin yanında hediye ediliyor. Bu alımların yanı sıra artık internet üzerinden de bazı simgelere erişim sağlayabiliyoruz. Bu yeni çıkan Youtuber Simgeleri internet üzerinden alınıyor. Alınıyor dediğimize bakmayın elbette ücretsiz olarak dağıtılıyor. En azından şimdilik böyle gözüküyor. İleride ücret karşılığı da verilebilir. Bu konuda maalesef pek bilgi yok.

Çıkmış League Of Legends Youtuber Simgeleri

  • Callux Simgesi
  • Der Heider Simgesi
  • Mini Ladd Simgesi
  • Arazhul Simgesi
  • xFaRgAnx Simgesi
  • Willyrex Simgesi
  • Mates Simgesi

Oyuna eklenmiş olan simgeler şimdilik bunlar. Zamanla diğer youtuberların simgeleri de ekleniyor. Yavaş yavaş eklenen bu simgeler sürekli olarak dağıtılacak mı? yoksa belli bir süreliğine mi? bu sorular hakkında hiçbir bilgi yok.

League Of Legends Youtuber Simgeleri Nasıl Alınır?

Bu simgeleri almak oldukça kolay. Aşağıya ekleyeceğimiz linklere giriş yaparak. Karşınıza gelen site içerisinde yazı yazmalı bölgeye oyun içerisindeki kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Yazıp Enter yaptıktan sonra size kod verecektir. Bu kodu League Of Legends içerisinde Mağaza bölümüne giriyoruz. Girdikten sonra RP SATIN AL bölümüne geliyoruz

League Of Legends RP SATIN AL

Bu bölümde RIOT PIN ve KODLAR bölümüne gelerek oradaki boşluğa size verilen kodu yapıştırıyoruz. Bu şekilde o simgeyi hesabınıza eklemiş oluyorsunuz.

RIOT PIN ve KODLAR

League Of Legends Youtuber Simgeleri Kodları

Eklenen simgeler şimdilik 7 tane ve görüntüleri de bu şekilde zamanla yenileri de eklenecektir. 

Callux Simgesi: https://woobox.com/ky2yde 
Der Heider Simgesi: https://woobox.com/eqwk74
Mini Ladd Simgesi: https://woobox.com/jbrkbq 
Arazhul Simgesi: https://woobox.com/dcuss8 
xFaRgAnx Simgesi: https://woobox.com/3dg3mc 
Willyrex Simgesi: https://woobox.com/az7x3k 
Mates Simgesi: https://woobox.com/v5soys

Eksik gördüğünüz simgeleri yorumlarda belirterek bunları da dahil edebiliriz. Umarız ki bu simgeler sizi mutlu edecektir.

1 yorum
  1. cabbar diyor

    yav gardaşşımm mikkemmmeelll bir yazıı olmış vallah eline sağlıkk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.