League Of Legends Yeni Şampiyon Yeni Mekanik Ve Swain Rework

Bildiğiniz üzere League Of Legends’e gelen Ornn’dan sonra yeni bir şampiyon çıkacağı söylendi. Söylenen bu karakterin yanı sıra yeni mekanik ve swain rework da geliyor. Bunların üzerine fan art dediğimiz lol severler tarafından yapılmış aliza adlı bir şampiyon çıkacağı söylentileri varken League Of Legends’ın sahibi RİOT GAMES bu konuya bir açıklık getirmek için yeni şampiyonla ilgili bir kaç ipucu verdi. Yazımın sonunda sizlere yeni gelecek olan ”uyuma” mekaniğini gösteren küçük bir video koyacağım. Şimdi gelelim Riot Games’in yapmış olduğu açıklamaya, açıklamada RİOT GAMES şu ifadelere yer vermiş:

”Oyuna yeni bir büyücü eklemeyeli uzun zaman oldu.Bunu göz önünde bulundurarak savaşlara ilgi çekici açılardan yaklaşmasına olanak sağlayacak araçlara sahip yeni bir yıkım büyücüsü oluşturmak için kolları sıvadık.Ayrıca yakın geçmişte oyuna getirdiğimiz karanlık ve ciddi şampiyonların aksine,daha şen şakrak bir şampiyon oluşturmak istedik.Yeni büyücümüz LoL’de daha önce hiç görmediğiniz,kendine özgü yeteneklere sahip olacak.[Uyuma mekaniğinden bahsediyor]Bu yüzden bu sihirdar büyülerinize sıkıca sarılın ve sakın ayakta uyumayın çünkü ufukta yıkıcı bir değişim görünüyor.Tabii biraz da pırıltı.”

Yeni Mekanik Ve Swain Rework hakkında şöyle bir açıklama yapıldı:

”Swain’in geliştirme sürecinde epey ilerlediğimize göre artık onun için seçtiğimiz doğrultudan da biraz bahsedebiliriz. Uzun tartışmaların ardından Swain’in güçlü karanlık büyüler kullanan “amansız bir diktatör” kimliğine sahip olmasının, mevcut Taktik Üstadı unvanına kıyasla çok daha tatmin edici bir oyun deneyimi sunacağına karar verdik. En güçlü devletlerden birinin lideri haline gelmek büyük zekâ ve hırs sahibi olmak anlamına geliyor ve bu iki özelliğin de Swain’in karakteri için hâlâ çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Ancak kuzgun generalin çadırında oturup askerlerine emirler yağdırmaktansa savaş alanında düşmanlarının ruhlarını bedenlerinden ayırmasının çok daha doğru olacağı kanaatine vardık. Noxus’lular geliyor ve hırslı liderleri çoktan birkaç adım ilerinizde. Onu durdurmak için neleri göze alabilirsiniz?”

Yeni Oyun Mekaniği:

” Yakın zaman da gelecek olan 3 büyük steam indirimi ” adlı makale de ilginizi çekebilir.

1 Comment
  1. Yiğit says

    Şu sıralar çok fazla yeni karakter gelmeye başladı. Halen yıllardır güncellenmemiş bir o kadar karakter varken yeni karakterlerin gelmesi beni hiç cezbetmiyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.