League Of Legends – MİSFİTS GAMİNG VS SKT T1

League Of Legends maçlarında Misfits Gaming’in Kore’nin SK Telecom T1 takımına  karşı kazanması işten bile değildi. Misfits Gaming seride  1-0 geride olmasına rağmen oyunu bırakmadı ve seriyi 2-1’e kadar getirdi fakat,Üç defa Dünya Şampiyonu, iki defa MSI Şampiyonu, üç defa LCK Şampiyonu Olan SKT birazda tecrübe farkıyla bu seriyi 3-2 kazanmayı bildi.

League Of Legends MİSFİTS GAMİNG – SKT T1 1. Maç

League Of Legends’ın en iyi oyuncusu olan Lee ‘Faker’ Sang-hyeok, erken safhalarda üst koridora gitti ve Galio’dan ilk kanı aldı.

22. dakikada Misfits’in sadece takım olarak 1 skoru varken Faker, 3/0/4′ ve Bang, 2/0/3’te idi, . 

Maalesef Misfits için oyun daha fazla sürmedi ve SKT, 25.dakikada oyunu kazandı.

League Of Legends MİSFİTS GAMİNG – SKT T1  2.Maç

Misfits ikinci oyun için son derece agresif bir takım kompozisyonu kurdu ve Lee ‘IgNar’ Dong-geun’ bir sürpriz yaparak destek rolünde Blitzcrank seçti.

İki takımda erken dakikalarda karşılıklı ölümler yaşadı ve altın seviyesi eşit durumdaydı ama Misfits bir kaç kule almayı başardı.

Baron çukurunun hemen yanında FAKER [corki] valkürü ile Misfits takımını barondan uzak tutmaya çalışırken blitz q’suna yem oldu

Bir kaç dakika sonra bir blitz q’suna daha yem olan Faker insanların yıldız oyuncunun konumunu sorgulamaya başlamasına neden oldu.

Bu hatanın ardından Misfits Oyunu Bitirdi ve Misfits Gamingin Saldırı gücü taşıyıcısı oyunu 8/0/3 gibi gayet iyi bir skorla sonlandırdı.

League Of Legends MİSFİTS GAMİNG – SKT T1  3.Maç

3.Maçta blitzcrank seçimi kadar olmasada Misfits Gaming’den  yine şaşırtıcı seçimler geldi ormancı rolüne ”ivern” saldırı gücü rolüne ”vayne”  destek rolüne ise ”leona” alındı.

28.Dakika civarında kolay bir baron alan Misfits Baronu kullanarak dış kulelerin bir kısmını almayı başardı.

35.Dakikada ise maxlore çok güzel bir hamle yaptı ve baronu SKT’nin ellerinden çalıp kendi takımına hediye etmeyi başardı.

League Of Legends MİSFİTS GAMİNG – SKT T1  4.Maç

Misfits bir maç daha kazanabilse League Of Legends tarihinde unutulamayacak bir mücadeleye sahip olacaklardı ama olmadı.

Faker Ryze seçimiyle kaybetmek istemediğini gözler önüne serdi.

Misfits 27. dakikada baronu aldı ama minyonlar olmadan SKT’nin kulesine vurmak isteyince savaş başladı Faker [Ryze] ve Bang [Tristana]’in mükkemmel oyunlarıyla SKT savaşı vede oyunu kazanmayı bildi.

League Of Legends MİSFİTS GAMİNG – SKT T1  5.Maç

Çok kötü bir başlangıç yapan Misfits Gaming az kalsın SKT invadinde üst koridor oyuncularını kaybediyorlardı.

Oyun önceki maçlara göre daha yavaştı ve 26. dakikada bile iki takımda çok az ölme/öldürme sayısına sahipti.

Misfits SKT’yi takım savaşında yendi tam Misfits maçı kazanıcak derken 37. dakikada SKT kadim ejderhayı çalarak tekrar oyuna ortak oldu.

Güzel bir fight yapan SKT oyunu bitirmeyi başardı.

E-Spor Oyunlarına Riot Games’ten Bir Yenisi Daha Ekleniyor ” adlı makalede ilginizi çekebilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.