League Of Legends Indir

Leaguoe Of Legends, Riot Games tarafından hazırlanmış bir oyundur. Bir strateji oyunu olan League Of Legends online oyunculara karşı farklı modlarda oynanabiliyor. Sihirdar Vadisi, Aram gibi birkaç haritası bulunuyor.

League Of Legends, bir strateji oyunu olduğundan dolayı tek başınıza fazla ilerlemeniz mümkün olmuyor. Oyunda ilerlemek adına daima takımınızla uyum içerisinde olmalısınız. Aksi takdirde oyunu kaybetmeniz çok doğal karşılanacaktır. Takımıyla iş birliği içerisinde olan oyuncular diğer oyunculara göre  daha fazla da galibiyet aldığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Oyun içerisinde 100’den fazla şampiyon bulunan League Of Legends her kesime hitap ediyor diyebiliriz. Tank, suikastçı, uzakçı gibi çeşit çeşit alanlarda bulunan şampiyonlar içinde koridorlar belli. Her şampiyonun genelde oynandığı bir koridor bulunuyor. Elbette bu oyuncuların oynayış stiline göre de değişiklik gösterebiliyor. Oyuna gelen güncellemeler de bir anda her şeyi değiştirebilecek nitelikte olabiliyor.

League Of Legends Dereceli Oyun

Oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren Sihirdar Vadisi kalbinizi çalacak diyebiliriz. Sürekli ve sürekli oynamak isteyebilirsiniz. Oyunu oynadıkça seviyeniz artıyor ve 30’uncu seviyeden sonra artık oyunu oynayış stilinizi değiştirecek oyun türüne geçiş yapıyorsunuz. Bu seviyeden sonra artık Dereceli Oyun dediğimiz sizin kümenizi belirleyecek oyun türüne geçiş yapıyorsunuz. Yani artık hem Normal Oyun hemde Dereceli Oyun girebiliyor olacaksınız.

Dereceli Oyunlar, Normal Oyuna göre biraz daha stresli geçiyor diyebiliriz. Oyundaki rekabetin en üst seviyeye çıktığı dereceli oyunlar oldukça zevkli olabiliyor. Dereceli oyuna girerken yanınıza DUO‘nuzu bulmayı unutmayın. DUO’lar sizle uyum sağlayabilen oyuncular olarak oyunu sırtlanmanıza oldukça yardımcı olabiliyor. Kendinize iyi bir oyun arkadaşı bulmayı unutmayın.

League Of Legends Indir

Uzun bir süre oyunu oynadıktan sonra sıkılmalar gibi şeyler söz konusu olabiliyor. Riot Games, bu gibi durumlara da el atıyor. Yılın belli zamanların da Riot Games oyuna bazı modlar getiriyor. Bu modlar ile oyun oldukça eğlenceli hale geliyor diyebiliriz. Kısa süreli gelen bu modlar ile oyuncu kitlesi yeniden oyuna bağlanıyor ve sonraki mod etkinliğine kadar maalesef beklemekte kalıyor.

Eğer oyunu oynamıyorsanız ve oyun arayışları içerisindeyseniz bu oyun size göre olabilir. Dilerseniz BURADAN oyunu indirebilirsiniz

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.