Hayatta Kalma Oyunları Battle Royale indir

Oyun dünyasında uzun süredir hayatta kalma oyunları oldukça popüler durumda. Bu durumdan dolayı da çoğu oyun geliştiricisi Battle Royale tarzında oyunlar yapmaya başladı. Battle Royale indir ve hayatta kalma oyunlarında sıralamada olmaya çalış.

Piyasa da belli başlı bulunan birkaç Battle Royale oyunu mevcut. Bu oyunlar arasında elbette de bir rekabet var. Kafa kafaya giden iki oyun ise

  • Fornite Battle Royale
  • Playerunknown’s Battlegrounds

Battle Royale İndir ve Hayatta Kalmaya Çalış

Bu iki oyun oldukça popüler ve rekabet halinde. Oyuncu sayıları birbirine çok yakın. İki oyununda aslına bakılacak olursa oynanış yapısı oldukça farklı ve grafikler de biraz değişik. Fortnite daha çok build yani inşa etmeye dayalı bir oyun iken PUBG gerçek hayattaymış gibi hayatta kalmaya çalışılan bir oyun.

Battle Royale İndir ve Hayatta Kalmaya Çalış

PUBG Battle Royale indir

https://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/

Fortnite Battle Royale indir

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/home

Grafikler de oyun yapılarına göre yapılmış sayılabilir aslında. Fortnite daha çok çizimsel bir oyun iken PUBG oyun grafikleri daha çok gerçek hayata benzetilmeye çalışılmış.

Bu oyunların yanı sıra bu oyunların yanında büyüme çalışan oyunlarda mevcut. Bunlardan en önde geleni sayılabilecek ise Rules Of Survival. Grafikleri ve oynanışı o kadar iyi değil fakat sistemi fazla zorlamadığından dolayı oyuncular alternatif olarak bu oyunu tercih ediyor.

Grafikleri günümüzdeki oyunlara göre biraz geri fakat bu oyunu oynayanların sebebi de bu sayılabilir. Düşük grafiklerden dolayı minimum sistem gereksinimleri oldukça düşük. Haliyle düşük sisteme sahip oyuncuların tercih ettiği oyun olmayı başarıyor.

1 yorum
  1. Metehan diyor

    Kardeşim ben oynuyorum çok güzel

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.