Google’da CS:GO Hakkında En Çok Arananlar

Merhaba değerli Social Oyuncu takipçileri , biliyorsunuz ki CS:GO‘da günümüzde baya hile mevcut seçkin hesaplarda tabi bu risk biraz daha azalıyor ve bizde merak ettik bu 3. parti yazılım kullanan insanlara bu hileyi dağıtanlar kimler bu sözde oyuncular google da ne aratıp nasıl bunlara ulaşıyor tarzı kendimize sorduk ve araştırmaya koyulduk gerçi aşağı yukarı hepimiz tahmin ediyoruzdur fakat arananlar listesini buraya yazarsak liste baya bir kabarık olacağa benziyor. Aranlar listesinden birkaç tanesini sizlerle paylaşacağız .

CS:GO Hakkında Hile Arayanlar

 • counter strike global offensive aim hack
 • counter strike global offensive cheats
 • counter strike global offensive duvar hilesi
 • counter strike global offensive hack
 • counter strike global offensive hileleri 2017
 • counter strike global offensive hack 2017
 • counter strike global offensive wallhack

Ve CS:GO’da Hile Sonrası Çözüm Arayanların Aradıkları

 • counter strike global offensive vac ban kaldırma
 • counter strike global offensive vac hatası
 • counter strike global offensive vac ban

Liste aslında olduğunca karabarık fakat sizler için asıl göze çarpanları listeledik bunlar haricinde masum oyuna yeni başlamış cs:go oyuncuları da mevcut.

Counter Strike : Global Offensive’de VAC koruması bizce yetersiz kalıyor hile kullanan kişi er ya da geç fark edilip oyundan uzaklaştırılıyor fakat o güne kadar oyunda kullanmış olduğu hile bizim oyunu kaybetmemize ve rütbe düşmemize neden oluyor. Kişi oyundan uzaklaştırıldığında eğer bizim takımdaysa maçımız siliniyor yani kazanamamız gidiyor ve rütbemiz düşüyor karşı takımdaysa eğer biz kaybettiysek oyuncu oyundan uzaklaştırıldığında kaybetmemiz silinmiyor öylece kalıyor gibi birşey bizim düşüncemiz acilen oyunun güvenlik sisteminin kendini güncellemesi gerek hiç yoktan oyunda 20 seviyeye gelemeyen rekabetçi girememeli bu sayede varsa oyunda bi hileci 20 level olana kadar fark edilir 20’den sonra açanlar olsa dahi o kadar fazla olmayacaktır. Bu tabi bizim görüşümüz ki görüşlerimizin de gerçi bir değeri yok Steam’in gözünde dile getirmenin cezası olmadığı sürece bunları yazabiliriz.

Başka bir makalede görüşmek üzere Social Oyuncu takipçileri…  Oyunlarda lütfen hile kullanmayınız başta eğlenebilirsiniz fakat sonu daima hüzün olacak.

1 Comment
 1. Önder says

  Cs go da çok aranan cümleleri merak ediyordum en fazla hile aranmış gördüğüme göre 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.