Epicenter 2017 Turnuvası

Dünyanın dört bir yanından gelen oyun meraklıları, Epicenter 2017 Turnuvası için St Petersburg’a gidecek ve 500.000 dolar değerinde ödül havuzu için yarışacaklar.

Asya, Avrupa ve Amerika’dan on takım , Counter-Strike: Global Offensive Epicenter e-spor turnuvası için St.Petersburg‘a geliyor.

Geçen yıl Moskova’da gerçekleşen turnuva, 23-26 Ekim tarihleri ​​arasında grup şeklinde başlayacak ve ardından 28-29 Ekim tarihlerinde devam edecek . Ödül havuzu için 500.000 dolarlık ödül mevcut.

EPİCENTER e-spor genel müdürü:”Bu yılın başında Moskova dışında EPICENTER gibi birinci sınıf bir e-spor turnuvası düzenlemeyi düşünmeye başladık ve EPICENTER’ı ülkenin diğer büyük şehirlerine götürmesinin e-spora olan ilgiyi önemli ölçüde artıracak ve gelişmesine katkıda bulunacağına inanıyoruz.Dünyadaki en iyi takımlarını St.Petersburg‘a getiriyoruz ve inanılmaz eğlenceli bir gösteri düzenliyoruz,bu e-spor taraftarları için paha biçilemez bir olay olacak”Dedi.

Bu ay ki EPİCENTER turnuvası, Rusyada iki yıldır düzenlenen Counter-Strike: Global Offensive turnuvasıdır. Avrupa’nın En İyi Etkinlik Ödülleri‘ni kazanmış olan bu turnuvayı, geçen sene İngiliz kökenli Dignitas takımı kazanmıştır

 

[table id=5 /]

 

Her iki maçta da seyir zevki yüksek maçlar olacağına eminiz

Epicenter 2017 Turnuvası İzlemek İçin :

Maçı Türkçe olarak izlemek için: twitch.tv/epicenter_tu

Maçı İngilizce olarak izlemek için: twitch.tv/epicenter_en1-en_2

Bir önceki makalemiz olan Half Life 2’nin Yeni Oyun Modu : Karanlık Aralık‘da ilginizi çekebilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.