Dünyanın dört bir yanından gelen oyun meraklıları, Epicenter 2017 Turnuvası için St Petersburg’a gidecek ve 500.000 dolar değerinde ödül havuzu için yarışacaklar.

Asya, Avrupa ve Amerika’dan on takım , Counter-Strike: Global Offensive Epicenter e-spor turnuvası için St.Petersburg‘a geliyor.

Geçen yıl Moskova’da gerçekleşen turnuva, 23-26 Ekim tarihleri ​​arasında grup şeklinde başlayacak ve ardından 28-29 Ekim tarihlerinde devam edecek . Ödül havuzu için 500.000 dolarlık ödül mevcut.

EPİCENTER e-spor genel müdürü:”Bu yılın başında Moskova dışında EPICENTER gibi birinci sınıf bir e-spor turnuvası düzenlemeyi düşünmeye başladık ve EPICENTER’ı ülkenin diğer büyük şehirlerine götürmesinin e-spora olan ilgiyi önemli ölçüde artıracak ve gelişmesine katkıda bulunacağına inanıyoruz.Dünyadaki en iyi takımlarını St.Petersburg‘a getiriyoruz ve inanılmaz eğlenceli bir gösteri düzenliyoruz,bu e-spor taraftarları için paha biçilemez bir olay olacak”Dedi.

Bu ay ki EPİCENTER turnuvası, Rusyada iki yıldır düzenlenen Counter-Strike: Global Offensive turnuvasıdır. Avrupa’nın En İyi Etkinlik Ödülleri‘ni kazanmış olan bu turnuvayı, geçen sene İngiliz kökenli Dignitas takımı kazanmıştır

 

[table id=5 /]

 

Her iki maçta da seyir zevki yüksek maçlar olacağına eminiz

Epicenter 2017 Turnuvası İzlemek İçin :

Maçı Türkçe olarak izlemek için: twitch.tv/epicenter_tu

Maçı İngilizce olarak izlemek için: twitch.tv/epicenter_en1-en_2

Bir önceki makalemiz olan Half Life 2’nin Yeni Oyun Modu : Karanlık Aralık‘da ilginizi çekebilir.