Black Desert Para Kasma #2 – BDO Grind Yaparak Para Kasma

Black Desert Online para kasmak adına Balık Tutarak Para Kasmak yanı sıra farklı yollarda mevcut. BDO Grind Yaparak Para Kasma da para kasmanın yollarından biri. Kasıldığınız yere göre oldukça fazla para kasabilirsiniz.

Black Desert Grind Nedir?

Oyun içerisinde çokça kullanılan Grind kelimesini aslında sürekli uyguluyoruz. Grind, oyun içerisindeki canavarları kesmek olarak algılayabilirsiniz. Sürekli olarak mobları kesmeye genel anlamıyla Grind deniliyor. Grind sayesinde level atlamanız adına XP ve gelişmeniz adına Para kazanabiliyorsunuz.

Black Desert Grind Nedir

BDO Çöp İtem Nedir?

BDO Çöp İtem, oyun içerisindeki canavarlardan sürekli olarak düşen eşyalardır. Değeri oldukça az olan ama sürekli düşen bu eşyaları topluca satmak size oldukça para kazandırabilir. Her ne kadar Çöp İtem olarak adlandırılsa da uzun vade de oldukça karlı oluyor.

BDO Çöp İtem Nedir

BDO Grind Yaparak Para Kasma Nasıl Yapılır?

Sürekli kesilen Moblar ile XP ve Para kasılabiliyor. Seviyemiz arttıkça kazandığımız para da haliyle artıyor. Yani 10 level biri ile 50 level bir oyuncunun Grind yaparak kazandığı paralar eşit değil. Sürekli kesilen slotlar ile kazanılan para yetersiz gelebilir.

Grind yaparak sadece gelen paraya bakmamalısınız. Grind yaptığınız bölge içerisinde düşen önemli eşyalar illaki mevcuttur. Bunları göz önünde bulundurun. Kesmiş olduğunuz moblardan düşen önemli eşyaları da satarak kazancınız oldukça fazla olacaktır. Önemli eşyaların yanı sıra Grind yaptığınız bölge içerisinde moblardan düşen çöp item adı verilen eşyalar da vardır. Bunları topluca alan NPC mevcuttur. Olmasa da herhangi bir NPC‘ye satarak bunlarında parasını alabilirsiniz.

BDO Grind Yaparak Para Kasma Nasıl Yapılır

Çöp İtemler diğer itemlere göre oldukça fazla düşüyor. Bu yüzden zaten Çöp İtem olarak adlandırılıyor. Sürekli düşüşü ve değeri fazla olmadığından bu itemler genellikle biriktirilerek satılıyor. Bu itemler genel gelir kaynağı olsa da bunun yanında düşen değerli eşyaların getirisi oldukça fazla oluyor.

Grind yaparken asıl mesele Çöp Kasmak olsa da yanında düşen değerli itemleri bonus olarak varsayabilirsiniz. Grind yaptığınız bölgeye yatırım yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz. Canavardan bir çöp eşya düşüyorsa yatırımdan sonra bu üçe veya dörde çıkabiliyor. Haliyle oyun içerisinde yatırım yapmak da önemli bir yere sahip. BDO Grind Yaparak Para Kasma özet olarak bu şekilde yapılıyor.

2 Yorumlar
  1. […] içerisinde BDO Grind Yaparak Para Kasmaktan sıkıldıysanız kendinizi toplama yapmaya bırakmak en iyi durum olabilir. Enerjiniz bittiğinde […]

  2. […] BDO Grind Yaparak Para Kasma […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.