Black Desert Para Kasma #1 – BDO Balık Tutarak Para Kasma

Black Desert Online içerisinde para kasmak önemli bir yer taşıyor. Neredeyse tüm işlemlerimizi para ile yapabiliyoruz olarak varsayabiliriz. Para kasmak için birçok yol mevcut ve elimizden geldiğince bunları sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Black Desert Para Kasma adına ilk yolumuz BDO Balık Tutarak Para Kasma.

BDO Balık Tutarak Para Kasma En Kolay Para Kasma

Black Desert Online dünyasında başlarda Balık Tutarak Para Kasma oldukça az olsa da ilerleyen zamanlarda oldukça kazanmaya başlıyorsunuz. Balıkçılık seviyenize göre kullanabileceğiniz oltalar da artıyor. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz onlarca olta mevcut. Tabi bunların bazılarının özellikleri mevcut. Size göre en uygunu olanı seçmeniz iyi olacaktır.

Black Desert Para Kasma En Kolay Yolu

AFK kalma gibi durumlar söz konusu ise otomatik olta modunun süresini kısaltan oltalar mevcut. Bu tarz oltalar oyunda yokken oldukça işinizi görecektir. Aynı şekilde tutacağınız balığın değerli çıkması oranını arttıran oltalar da mevcut.

Black Desert Para Kasmak Adına Balıkçılık

Başlarda dediğimiz gibi seviyeniz düşük olduğundan pek para kazanamayacaksınız. Balıkçılık seviyeniz yükseldikçe kazandığınız para da artacaktır. Balık tutarken nadiren çıkan değerli eşyalar ile kazancınızı katlıyor oluyorsunuz. Bu çıkan değerli parçaları toplayarak Boss Kesimine giderek kazanç yerine eşya da elde edebilirsiniz. Boss kesimleri oldukça yararlı ve karlı. Toplu kesimlerle bu elde edeceğiniz karı ve eşyaları katlayabilirsiniz.

Black Desert Para Kasmak Adına Balıkçılık

Oyun içerisinde en kolay para kasma yolu olarak da bilinebilir. Oyunda olduğumuz süre içerisinde daha çok kasılmaya önem vermelisiniz. Oyundan çıkacağınız zamanlarda veya canınızın sıkılmaya başladığı durumlarda otomatik balık tutma moduna bırakarak hesabın pasif olması gerektiği durumlarda aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde oyunda çok aktif olmuş olacaksınız.

Black Desert At Yakalama Rehberi de oldukça ilginizi çekebilir.

2 Yorumlar
  1. […] Desert Online para kasmak adına Balık Tutarak Para Kasmak yanı sıra farklı yollarda mevcut. BDO Grind Yaparak Para Kasma da para kasmanın yollarından […]

  2. […] BDO Balık Tutarak Para Kasma […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.