Black Desert Online Karanda bossu oyun içerisindeki en önemli bosslardan biri. Oyuncuların çoğu Karanda‘yı sevmiyor. Bu boss ile ilk karşılaşmanızda vurmuş olduğu skiller oldukça farklı gözükecektir. Saldırıları anladıktan sonra bu boss ile karşılaşmak oldukça zevkli olacaktır.

Black Desert Online Karanda Bossu Konumu

Bu Boss’un genel konumu Heidel’in sağ üst kısmında buluna dağlarda yer alıyor. Aşağıya eklemiş olduğumuz harita üzerinden tam olarak konumuna bakabilirsiniz. Nasıl gideceğiniz hakkınızda bir fikriniz yoksa eğer kırmızı çizgilerin başından yola çıkarak Karanda Bossunun çıktığı yere direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Black Desert Online Karanda Bossu Konumu social oyuncu

Bu boss ile ilk defa karşılaştıysanız oldukça can sıkıcı bir boss olarak gözünüzde canlanacaktır. Bossun kullanmış olduğu skiller başta çok değişik gelebilir. Ama birkaç kere karşılaştıktan sonra bossu tam olarak çözeceğinizden eminiz. Belli başlı kullanmış olduğu skilleri sürekli olarak tekrarlıyor diyebiliriz. Bunları anladıktan sonra size dokunamayacaktır. Genellikle menzilli olarak alan etkili vuruşları oldukça fazla vuruyor. Haliyle eşyalarınız çok sağlam değilse tek yeme şansınız oldukça fazla.

Black Desert Online Karanda Bossu Çıkış Saatleri

  • Pazartesi günleri Saat 01:00,
  • Salı günleri Saat 20:00,
  • Çarşamba günleri Saat 23:00,
  • Perşembe günleri Saat 01:00,
  • Cuma günleri Saat 01:00,
  • Cumartesi günleri Saat 23:00,
  • Pazar günleri Saat 20:00

Bu boss ile karşılaşmadan önce uzaktan vuran bir sınıfınız varsa bunla gitmeyi öncelikli hale getirmenizi öneririz. Uzaktan vurarak ölmeden bossun sonuna kadar ayakta kalabilirsiniz. Bu tür bosslarda eşyalarınız çok iyi değilse uzaktan vuran sınıflar ile ölmeden bossa vurmaya devam edebilirsiniz.

Black Desert Online ile ilgili haberleri kaçırmamak adına ilgili kategoriyi takipte kalın.