Black Desert Korsan Adası Para Kasma Tekniği

Black Desert Online içerisinde birçok para kasma tekniğinin olduğunu belirtmiştik. Bu yollardan biri olan Grind Yaparak Para Kasma oldukça karlı. Grind yaparak para kasmak adına tercih edilen yerlerden birisi de Korsan Adası oluyor. Black Desert Korsan Adası Para Kasma yolu ile seri bir şekilde para kasıyor olacaksınız.

Black Desert Para Kasma Yolları

Black Desert Korsan Adası

Oyun içerisinde neredeyse en çok para kastıran yerlerden birisi olarak yer alıyor. Para kasmanın yanı sıra yeterli bir seviyede de XP veriyor. Bu yüzden oldukça iyi bir yer. Buranın kötü yanı ise karadan oldukça uzak olması. Uzun bir yolculuk sonunda gelinen bu yerde para kasmak oldukça kolay ama elde edilen ganimetleri satmak için başka bir adaya yolculuk etmek gerekiyor.

Black Desert Korsan Adası

Korsan Adası içerisinde bulunan slotlar oldukça bol. Belli başlı yerlerde yer edine bilirseniz ve seri bir şekilde kesebilirsiniz oldukça kazançlı çıkacaksınızdır. Oyun içerisinde Korsan Adasını hiçbir şekilde görmediyseniz 20 Dakikalık bir video hazırladık. Videoyu biraz hızlandırarak 20 dakikalık bir süreçte ne kadar bir ganimet elde etmiş olduğumuza hızlıca bir göz atabilirsiniz.

Black Desert Korsan Adası Para Kasma Sonuçları

Oyun içerisinde yaklaşık olarak 20 dakika boyunca slot keserek biraz ganimet elde etmeyi başardık. Tabi bu 20 dakikalık süreç tam anlamıyla kullanmış sayılmayız. Yer beğenemediğimizden dolayı biraz gezmek zorunda kaldık. Bu 20 dakikalık süreç sonunda elde etmiş olduğumuz ganimetler:

Black Desert Korsan Adası Para Kasma Sonuçları

  • 1 Adet Kırmızı Mercan Yüzük
  • 2 Adet Mavi Mercan Yüzük
  • 26 Adet Kadim Bronz Para
  • 14 Adet Kadim Demir Para
  • 7 Adet Kadim Gümüş Para
  • 516 Adet Korsan Bandanası
  • 500K Nakit Para

elde ettik. Bu elde etmiş olduklarımız yaklaşık olarak 3M para ediyor. Verimsiz bir 20 Dakika için aslına bakacak olursak oldukça iyi bir ganimet. Tabi buraya yapmış olduğunuz yatırıma göre de bu değişiklik gösterebilir.

Black Desert Korsan Adası Yatırım Yapmak

Black Desert dünyasında yatırım yapmak oldukça değişik bir yere sahip. Kasıldığınız, grind yaptığınız yerlere yapmış olduğunuz yatırımlar ile kazancınızı katlamak oldukça kolay bir hale geliyor. Hiç yatırım yapılmamış bir yer ile yatırım yapılmış yer arasında elde edilecek ganimet farkı da oldukça fazla olacaktır. Düşme şansı çok az olan eşyalar yatırım yapıldıktan sonra düşme şansı da doğru orantıda artmış oluyor.  Haliyle Black Desert Korsan Adası Para Kasma yolunda ilerlerken yatırım yapmayı göz ardı etmemelisiniz.

Black Desert Korsan Adası Yatırım Yapmak

Bu yüzden kasıldığınız veya grind yapmakta olduğunuz bölgelere yatırım yapmaktan kaçınmamak size oldukça kar getirecektir. Biz bu sonuçları paylaşırken verimsiz bir 20 Dakika içerisinde 7. Seviyeye kadar yatırım yapılmış bir şekilde bu videoyu çekip sonuçları paylaştık. Black Desert Korsan Adası Para Kasma ile bu durumu göz önünde bulundurarak grind yapacağınız bölgeleri kendinize göre seçmelisiniz.

Black Desert Korsan Adasına Girmiş Olduğumuz Ekipmanlar

Korsan Adasına gitmenin yanı sıra oradaki mobları kesmekte önemli bir yer alıyor. Slotları biz fazla hızlı kestik sayılmaz aslında çevremizdeki oyuncular tek atıp geçebilecek seviyede olduğundan durumumuz pek iç açı değil. Henüz bu adaya adım atmadıysanız bizim kullandığımız ekipmanları göz önünde tutarak kendinizi ona göre hazırlayabilirsiniz.

Black Desert Korsan Adasına Girmiş Olduğumuz Ekipmanlar

Black Desert Para Kasarken nerelerde para kastığınızı veya nerelerde iyi para kasıldığı hakkında bilgilerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz veya şuranın durumuna da bakın dediğiniz yerleri belirtebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.