Black Desert Online içerisinde belli bir yerden sonra artı basmak oldukça zorlaşıyor. Haliyle bu bir eziyet haline gelebilir. Elbette bunun bir yolu mevcut. Black Desert FailStack Kasma Taktiği ile çok rahat bir şekilde eşyalarınızı yükseltebilirsiniz.

Black Desert Online FailStack Nedir?

Oyun içerisinde belki duymuşsunuzdur veya tesadüfen denk gelmiş olabilirsiniz. FailStack veya FS olarak duyabilirsiniz. FailStack ile belli bir yerden sonra eşyaya basmak zor olduğu için artı basmayı kolaylaştıran bir yol olarak görebilirsiniz. FailStack Türkçe karşılığı Başarısızlık Şansı olarak geçiyor. Eşyanızı yükseltmeye çalışırken geçememesi yani fail olması durumunda biriken puandır. Bu puan ne kadar yüksekse geçme olasılığı artar.

Black Desert Online FailStack Nedir

Black Desert FailStack Kasma Taktiği Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde çeşit çeşit FailStack kasmanın yolu mevcut. Bunlardan birkaçı işe yarıyordur elbet ama bazıları da boşa kürek çekmekle aynı yola çıkıyor olabilir.

Black Desert FailStack Kasma adına Reblath Zırhları kullanmak bizim için oldukça uygun. Reblath Zırhlar ile oyun içerisinde 15-16 FailStack’e kadar kasılabiliyor. Buraya kadar FailStack kasabilmek oldukça iyi şansınızı zorlayıp 20’ye kadar deneyebilirsiniz. Ama bu sahip olduğunuz FS’nin gitmesine yol açabilir.

Bu kadar FailStack ile devam etmeyi planlıyorsanız daha değerli Zırh ve Silahlar ile beraber yükseltme denemelisiniz. Yükseltme işlemini yaparken Dayanıklı seçeneğini işaretleyerek eşyanın daha zor bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde daha az dayanıklılığı gidecek ve geçme şansı daha zor olacaktır. Bu şekilde kasabileceğiniz FailStack puanını arttırabilirsiniz.

Şunu da belirtmek isteriz. FailStack kasarken eşya geçebilir yani geçmeyecek diye bir şey söz konusu değildir. Bu biraz sizi şansınız ile alakalı sayılabilir. Önümüzdeki günlerde durumu daha da belli edebilmek adına bir video eklemeyi planlıyoruz. Daha seri ve sağlam bir şekilde nasıl FailStack kasılır bunlardan bahsedeceğiz.