Black Desert At Yerleri – Horse Spawn Location

Black Desert oynarken atlar ile işleri oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Bu atları at pazarından alabilmenin yanı sıra atları yakalayabiliyoruz. Atları yakalamak oldukça zevkli. Atların çıktığı belli başlı noktalar mevcut. Black Desert At Yerleri ile oyun içerisindeki tüm at çıkan noktaları öğrenebilirsiniz.

Black Desert At Yerleri Aşama At Farkları

Black Desert Online dünyasında birçok at yeri mevcut. Her yerde yaklaşık olarak 2 veya 3 adet yer alıyor olarak görebilirsiniz. Ama oyunun hızlıca diğer sunuculara yetişmesi adına gelen güncellemeler ile birçok aşama at dışarıda mevcutta  bulunuyor.

BDO Horse Calculator - At Aşama Hesaplayıcı

Yani dışarıda bulunan atların hepsi aynı özelliklerde değil. Atların dış görünüşlerine bakarak aşamalarını anlayabiliyoruz. İlk defa at yakalıyorsanız anlamanız biraz zor olacaktır ama zamanla hepsi aklınıza kazınacaktır. Aşama 4 Atlar ile Aşama 3 Atlar arasında bir görünüm farkı mevcut elbette diğer atlar içinde geçerli.

Black Desert At Yerleri – Black Desert Atlar Nerelerde Doğuyor?

Dediğimiz gibi oyun içerisinde bir çok at doğum noktası mevcut. Fakat bunların neredeyse çoğu diğer oyuncular tarafından doldurulmuş durumda. Yani sürekli olarak doğan atı alıyorlar. Haliyle kendinize belli bir nokta seçmeniz gerekecek. Belli başlı noktalar dışında genellikle Black Desert At Yerleri boş oluyor.

Black Desert At Yerleri - Black Desert Atlar Nerelerde Doğuyor

Oyun içerisinde tüm at doğum noktaları şimdilik bunlar. Köye yakın olan yerler genellikle dolu olacaktır. Okul zamanları akşama kadar da boş olabiliyor. Tatil günlerinde sabah ve gece her yer boş olacaktır. Bu zaman dilimlerinde rahatlıkla at yakalayabilirsiniz.

Atlarınızı çiftleştirmeyi planlıyorsanız ve hangi durumlarda ne nasıl bir at olacağı hakkında bir fikriniz yok ise BDO Horse Calculator – At Aşama Hesaplayıcı adlı yazımız oldukça ilginizi çekebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.