Bitcoin Cash Yükseliyor

Dünya üzerinden en değerli kripto birimi olarak bilmiş olduğumuz Bitcoin daima yeri sağlamda. Ancak onun altında bulunan Ethereum bir anlığına da olsa yerini kaptırdı. Bunun nedeni ise bir başka para birimi olan Bitcoin Cash, Ethereum yerine geçerek ikinciliğe kısa süreliğine sahip oldu. Bitcoin Cash yükseliyor ve yükselmeye devam edecek gibi duruyor.

Kripto paraların bulunmuş olduğu sanal dünyada uzun süredir alışılmış olan bir tablo mevcut. Bu tablo Bitcoin, Ethereum ve diğerleri şeklinde gidiyordu. Artık bu sıralamada bozuldu ve yeni sıralamada yakın zamanda aklımıza kazınacak gibi.

Bitcoin Cash Yükseliyor

Bugün yani Pazartesi sabah saatlerinde kripto para yatırımcılarını ve takipçilerini şaşırttı. Hiç kimsenin beklememiş olduğu bir olay yaşandı. Bitcoin Cash adındaki bu para birimi kripto birimini 2.500 dolara fırlayarak solladı ve 2. sıraya geçebildi.

 

1 Comment
  1. metin karaman says

    Ben sıkı bir etherium taraftarıyım etherium bitcoin cashe 2. Ligi geçici olarak kaptırmıştır. Yakin zamanda etherium hak ettiği yeri alacaktır. Yada ben öyle istiyorum yatırım tavsiyesi değil görüşüm bir hissiyat sadece

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.