Bitcoin 7 Bin Doları Geçti

Bitcoin, bugün içerisinde daha fazla değer kazandı. %10’luk bir artış ile Bitcoin 7 Bin Doları Geçti. Bitcoin, geçtiğimiz son 11 ay içerisinde %600’lük bir değer artışı sağladı. Bu durum karşısında insanlar ” yatırımımı keşke Bitcoin’e yapsaydım ” tarzında oldu. Bugün gerçekleşen işlemler sonrasında Bitcoin %10’unluk bir artışla değerine değer kattı ve ve 7 bin dolara ulaştı. Bitcoin, geçen her gün daha da yükselerek insanları şaşkına çevirmeye devam ediyor.

Bugün İçerisnde Bitcoin 7 Bin Doları Geçti

Spot piyasada işlem görmekte olan Bitcoin para birimi, bugün TSİ saat 14:15 civarında %12.26’lık bir yükselik elde ederek 7,343 dolara yükseldi. Gerçekleşmiş olan bu yükseliş ile birlikte Bitcoin 2017 yılındaki yükselişi %640’lık bir seviyeye ulaşmış bir duruma geldi. Sanal paranın piyasa değerine bakacak olursak eğer yakın zamanda bu değer 100 milyar dolar olarak gözüküyordu.

Bir başka makalemiz olan Görünmez Mürekkep Tuz İle Görünü Hale Geliyor da ilginizi çekebilir.

 

3 Yorumlar
 1. esra diyor

  Bitcoin kripto paralar arasında en güvenilir olanı olsa da yakın zamanda çok düşeceğini düşünüyorum.

  1. Kadir Sadıkoğlu diyor

   Evet en güveniliri ve düşüşe geçmeye başladı gibi duruyor

 2. ORHAN diyor

  BTC şuan itibariyle çok düşüşte. Büyük balinalar kenara çekildikçe daha da düşecek gibime geliyor. Olan yine parça parça az parası olup milyarder olma hevesinde olan insanıma olacak. Kolay para insanlara çok cazip geliyor ama sonu hüsran. Elindekilerden de olacaklar haberleri yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.