Alien Path iOS İnceleme

Bu yazımızda Alien path ios incelemesinden bahsedeceğiz. Oyun uzak bir galakside mutlu bir hayat sürdüren uzaylılar ve onları gezegenlerinden kovmak isteyen robotların hikayesini anlatıyor. Bu savaş nedeniyle sürgün hayatına zorlanan uzaylılar gitmiş oldukları gezegen üzerinde garip bir nesne bulacaktır. Bu nesne ile kendilerinde savaşa gücünü elde eden uzaylılar robotlardan intikam alacaktır.

Oyunun temeli her bir gezegeni robotlardan kurtarmaktır. Bunun yaparken oyundaki uzaylıların temel özelliklerini yükselterek ya da özellik kazandıran kartları ele geçirerek yapıyoruz. Her bölüm birkaç robot birliğinden oluşmaktadır. Her bölümde farklı güç ve özellikleri bulunan robotlar yer alıyor. Oyun sahası içerisinde oklar ve yeşil toplar ağırlıklı kullanılan nesnelerdir. Oklar, oynamış olduğumuz karakterleri yönlendirerek robotlara vurmasını sağlamaktadır. Yeşil topsa üzerinden geçmeniz durumunda, en yakında bulunan robota asit fırlatıyor. Kullanacağınız okların yönünü değiştirmek ya da özellik kartı kullandığınız zaman enerjiniz gitmektedir. Bununla beraber robotlar size vurduğu zaman canınız azalmaktadır.

Can Yükseltme

Enerji ve canlarınızı yükseltmek için, oyun sahasında yer alan kırmızı topları ve mavi kristalleri toplayabilirsiniz. Oyun içerisinde bölüm sonu canavarı modu da yer alıyor. Tek bir hareketle tüm robotları yok ettiğiniz zaman combo yapıyorsunuz. Oyun içerisinde f2p ve iki tip para yer alıyor. Altın genel olarak karakter yükseltmesi için kullanılıyorken, elması ise her alanda kullanabiliyorsunuz. Elmaslar farklı yollarla elde edebilirsiniz. Bölümlerde yer alan shard’larla da kartları daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Oyunda güç sistemi mevcut olmasından dolayı her bölümde bir aya da iki kere gücünüz tüketmektedir. Her sekiz dakikada bir gücünüz yenilenmektedir. Grafik ve ses konusunda tatmin edici olan oyun hızlı ve kısa oyun zevki yaşamak isteyenlerin aradığı bir oyun tarzıdır. Düşük pil tüketen Alien path 200 MB bir alan istemektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.